Wyprawy długodystansowe na lekko

Wyprawy długodystansowe na lekko

Klub Podróżników Śródziemie

Rynek Główny 27,  Kraków
Pałac pod Baranami 

24.04.2023 godzina 19:00

wstęp bezpłatny

 

Wyprawy długodystansowe na lekko  

 

O swoich wyprawach długodystansowych, a zwłaszcza o przejściu Głównego Szlaku Beskidzkiego, czyli liczącego prawie 500 km najdłuższego szlaku w polskich górach, opowie Wojtek Kłapcia.
 
 
 
 
Zobaczymy i usłyszymy między innymi o tym, jak się do takich wypraw przygotować - co ze sobą zabrać, a czego na pewno nie zabierać, bo zupełnie się nie przyda. Wojtek opowie także o tym, jak w najgorszych możliwych warunkach nie odmawiać sobie kawy speciality, bo jak twierdzi - "to dobrze wpływa na człowieka".  Dowiemy się także, co taka "wycieczka" robi z psychiką i czemu - mimo wszystko - warto.
 
 
 
 
Wojtek Kłapcia
Miłośnik gór prywatnie i zawodowo. Projektuje sprzęt outdoorowy używany w najwyższych górach świata. Jest szefem działu rozwoju technologicznego marki Pajak. W wolnym czasie wkręcony w dobra kawę i szlaki długodystansowe.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com