Trentino, Folgaria, Trydent-Górna Adyga oraz Piza – nie tylko krzywa wieża

Trentino, Folgaria, Trydent-Górna Adyga oraz Piza – nie tylko krzywa wieża

Piza – nie tylko krzywa wieża – szlakiem zabytków miasta cudów (cz.1) oraz Trentino, Folgaria, Trydent-Górna Adyga (cz.2)
Dużo praktycznych informacji i wiele zdjęć, zarówno z Pizy jak i z górskiego regionu Trentino.
 
 
A także - jak wyszukiwać tanie bilety lotnicze by niskobudżetowe wyjazdy spontaniczne były na wyciągnięcie ręki.  Praktyczne informacje i dużo podpowiedzi z niedawnych podróży, idealne przed sezonem dla Waszego planowania.
 
Dla większości z nas, wyjazd nie tylko zagraniczny wiąże się z wakacjami, ustalaniem urlopu, długim planowaniem, gromadzeniem odpowiedniego budżetu, bukowaniem wycieczek. Oczywiście rodzina czy praca wiążą się z pewnymi ograniczeniami, ale i te można zminimalizować. Chcąc wypocząć  przez dwa tygodnie "nicnierobiąc", leżąc na plaży i sącząc drinki, można sobie nie zawracać głowy dalszym tekstem jak i slajdowiskiem. 
Wielu z nas, sam wakacyjny reset nie wystarcza i czujemy potrzebę aktywności i podróżowania przez cały rok. Czy tak można ? Bez nadwyrężania budżetu i bez długiego planowania zwiedzać Polskę, Europę czy nawet inne kontynenty?
Można i warto. W necie powstało wiele stron, blogów, grup tematycznych gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Nie ma pytania bez odpowiedzi, wystarczy tylko zadać właściwe pytanie. Przemieszczanie się bez względu na odległość to także nic strasznego.
Jak to zrobić ? Jak obudzić się rano by kilka godzin później zwiedzać całą Europę ?
O tym dowiadujecie się na naszych slajdowiskach.
 
 
Slajdowiska odbywają się w każdy poniedziałek od godz 19.00 ale, pamiętajcie że slajdowiska są pretekstem i dodatkiem do spotkań podróżników a na nie zapraszamy już od godz 18.00 do ...  (różnie to bywa...) Wspólne planowanie wycieczek, wyjazdów, wypraw przed i po slajdowiskach, zaowocowały już setkami wspólnych aktywności. Wspólne pomysły i działania zespołowe dają naprawdę niesamowite efekty.
 
 
 
Propozycje pokazów, slajdowisk, spotkań autorskich, prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Więcej o klubie znajdziecie na stronie, bo nasza działalność to nie tylko slajdowiska https://klubpodroznikow.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Albin Marciniak - fotografik, fotoreporter, podróżnik, dziennikarz i radiowiec, twórca i prowadzący Klub Podróżników Śródziemie, poszukiwacz podziemnych tajemnic Polski, miłośnik zamków, zapalony Taternik i organizator wielu akcji ekologicznych "Czyste Tatry 2012", "Czyste Góry Czyste Szlaki". Obrońca przyrody, na co dzień zajmuje się edukacją ekologiczną. Autor serii turystycznych map-informatorów. Członek Klubu Wysokogórskiego, chodzi po Karpatach Rumunii, Pirenejach Francuskich, Alpach po stronie Austrii, Słowenii, Włoch, Szwajcarii i Francji. Przemierza Europę wzdłuż i wszerz.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com