Buty Lizard Ibrido

 Buty Lizard Ibrido II

Nowa wersja wygodnych, miękkich, łatwo dopasowujących się butów, zaprojektowanych przy uwzględnieniu specyfiki budowy męskiej stopy. Komfortowe dzięki niepełnej, podziurawionej budowie. Spełniają wszystkie zalety sandałów, eliminując jego wady. Wygodne, miękkie, przewiewne. Podeszwa Wibram. Można w nich chodzić po wodzie, i słonej i słodkiej. Szybkoschnące.  
 
Brzmi ciekawie i zachęcająco, i rzeczywiście tak można o tych butach-sandałach powiedzieć z pełnym przekonaniem. Na górskie skalne szlaki oczywiście się nie nadają, ale już do długich przejść dolinkami jak najbardziej, gdy noga musi odpocząć. Na inne wszelakie wędrówki są wręcz idealne. Mogą być jako obuwie zapasowe, bo zajmują niewiele miejsca i są bardzo lekkie. Sprawdzone także przy aktywności mieszanej, czyli z jazdą na rowerze włącznie.Po kilku godzinach jazdy i sporego wysiłku, buty spisywały się wręcz idealnie a stopy nie były "przeciążone" i przepocone.
Myślę że mogą sprawdzić się także na kajakach, z uwagi na wodoodporność i przyczepność podeszwy, co eliminuje ślizganie na mokrych nawierzchniach. Lekkie, przewiewne, bardzo wygodne a do tego z ciekawą dobrze trzymającą podeszwą. Buty nie należą do tanich, ale jakość i wygoda niestety muszą kosztować.
 
buty lizard ibrido II sandały 8
 

"Leciutkie, doskonale dopasowane do męskich stóp buty, które poniosą cię w świat. Doskonałe do miejskich długich wycieczek, krótkich wycieczek górskich, lekkich trekingów, jako obuwie na żagle, do wędkowania czy chodzenia po ostrym, morskim dnie. 

W nowej, poprawionej wersji zmodyfikowano kształt pięty, dzięki teraz dopasowuje się lepiej i nie ma efektu zniekształcania cholewki. Zmieniono także kształ czubka na bardziej opływowy. 

Materiał cholewki to nie ulegająca wytarciu sztuczna skóra (Happy Cow), dopasowująca się do stopy, nie sztywniejąca w wodzie, szybkoschnący, oddychająca i przyjazna stopom."

https://sklep.paker.pl/buty-lizard-ibrido-ii

 
buty lizard ibrido II sandały 3
 

Podeszwa Wibram Supertrek jest przyczepna do różnego podłoża, od skalistych traktów do błotnistych ścieżek. 

Sposób sznurowania jest łatwy do obsługi, precyzyjny i dobrze dopasowujący buty do stopy. 

Konstrukcja buta jest maksymalnie dopasowana do naturalnego kształtu stopy, podnosząca i wspomagająca naturalny sposób chodzenia. Zakryte palce i pięta i otwory na cholewce powodują, że but jest komfortowy jak zwykły but a jednocześnie przewiewny i komfortowy w ciepłe dni. 

Waga to ok. 250 gram. 

Wyprodukowane we Włoszech, w Trento, we własnej fabryce Lizarda.

 
buty lizard ibrido II sandały 6
 
buty lizard ibrido II sandały 2
 
buty lizard ibrido II sandały 4

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com