witam i proszę o wsparcie :)

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #10228 przez Arun
Witam,
trafiłem na to forum przez wyszukiwarkę Google. Ponieważ temat jest bliski memu sercu postanowiłem dołączyć. :) Witam wszystkich serdecznie!

Jak zapewne większość osób na tym forum jestem podróżnikiem planującym kolejną wyprawę. W celu jej częściowego sfinansowania zgłosiłem się do IV edycji Memoriału Piotra Morawskiego "MIEJ ODWAGĘ". Opis mojej wyprawy oraz szczegóły dot. memoriału zainteresowani znajdą pod tym adresem:

www.miejodwage.pl/glosuj.php?!=woda&id=221

Chętnych zapraszam do wsparcia mojej wyprawy i udziału w głosowaniu. Będę szalenie wdzięczny, bo każdy głos ma znaczenie.

Więcej informacji o mnie i moich wyprawach a także działalności związanej z propagowaniem wspaniałej idei podróżowania po najodleglejszych zakątkach świata znajdziecie tutaj:

www.facebook.com/pages/Arun-Milcarz
www.arunmilcarz.pl

Pozdrawiam
Arun
Ostatnia10 lata 2 miesiąc temu edycja: Arun od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.525 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com