hej ; )

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #1909 przez BALKANDRIVER
Replied by BALKANDRIVER on topic Odpowiedź:hej ; )
Witaj Tomku,
Pytanie do Admina, ale jest w tej chwili niedostępny, więc ja Ci odpowiem.
Dziękujemy w imieniu naszej społeczności za zainteresowanie.

Wstęp na slajdowiska jest wolny, należy tylko przybyć trochę wcześniej, bo nie zawsze w ostatniej chwili znajdziesz miejsce siedzące.
Odbywają się w poniedziałki, w Pubie Śródziemie, o 19:30, Plac Wszystkich Świętych 8, vis a vis Urzędu Miasta.

Zapraszamy

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #1908 przez NewYorker
hej ; ) was created by NewYorker
Pan Admin prosił żeby się przedstawiać więc...

Na imię Tomek, lat 17.
Mieszkam 30km na południe od Krk, zaraz przy Myślenicach.
Od ponad roku interesuje się geografią i podróżami.
Portal ten odkryłem ponieważ szukam propozycji różnych spotkać z podróżnikami (slajdy itp).
Od razu kieruje do Was pytanie czy wstęp na spotkania które są ogłaszane w dziale "slajdy" jest wolny ? nie trzeba tam jakichś biletów czy zaproszeń ?
Na razie nie mam jeszcze specjalnych możliwości podróżowania (choć gdzie nie gdzie już byłem) ale w głowie snuję wiele planów (aktualnie realizuję je w google maps ; ))
Tak poza tym to mogę jeszcze dodać, że jestem prenumeratorem NG.

edit:
i jeszcze pytanie, te spotkania ze slajdami odbywają się w jakimś klubie, knajpie, domu kulturowym... ?

pozdrawiam ; )
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: NewYorker od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com