witam

Więcej
13 lata 3 tygodni temu #2782 przez Sanol
Replied by Sanol on topic Odpowiedź:witam
Dziękuje za przywitanie ;)

temat na stronie widziałem, miałem na myśli czy jest już założony wątek konkretnie o tym spotkaniu, kto będzie z kim się będę mógł poznać itp.

znaczy trzeba założyć nowy watek na forum o spotkaniu w Krk 18.04.2011

czy idę złym tropem... ??

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 tygodni temu #2781 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:witam
Witaj Sanol i rozgość się ...
terenówka czy quad to nie jest tutaj płachta na byka bo jest nawet dział na forum off road i tam chętnie zapraszamy Ciebie z uwagami i propozycjami wszelakiej działalności w tym temacie za co będziemy wdzięczni.
Zapowiedzi slajdowisk od zawsze są na głównej stronie w zakładce Slajdy a ten konkretny jest tu:
www.klubpodroznikow.com/slajdy/950-czarn...wieku-po-katastrofie
a także na forum jest dział poświęcony slajdowiskom.
www.klubpodroznikow.com/forum/3-slajdowiska

pozdrawiam i miłej zabawy

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 tygodni temu #2780 przez Sanol
witam was created by Sanol
Siema

Sanol jestem znaczy Krzysiek

podróże to moja pasja może nie jest to jakiś górnolotny wymiar ale coś tam zwiedziłem

często plaskaczem czasem, kamperem, terenówką, a i tygodniowe wyprawy quadem mi nie obce

wiem wiem terenówka, quad to trochę płachta na byka ale jak się myśli to spokojnie się da pozwiedzać nie naruszając ogólnych zasad.

Witam Was wszystkich jeszcze raz

szukam tematu o spotkaniu w Krk 18-04-2011 byłem w ZONIE i chętnie posłucham tych co też już tam byli, jest już założony jakiś temat w tej sprawie (nie mogę nic znaleźć)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.431 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com