odpoczniesz z moją pomocą

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3047 przez kajaki-rowery.pl
Witam Was drodzy klubowicze. Mam na imię Mateusz, chciałbym Wam zaoferować swoją pomoc oraz doświadczenie w planowaniu wypraw mam tu na myśli spływy kajakowe, wycieczki rowerowe.
Od ośmiu już lat prowadzę z bratem rodzinny interes o charakterze turystycznym, mamy do dyspozycji kajaki, rowery wodne, rowery drogowe oraz spore zaplecze noclegowe w domu rodzinnym dla 14-stu osób ,w domku wolno-stojącym dla 6-ciu osób (w planach do 12 os.) no i pole namiotowe ,które cały czas się zmienia pod względem zagospodarowania urządzeń i obiektów.

Wracając do sedna sprawy martwią mnie słabo rozwinięte punkty informacyjne oraz te firmy dla których nie liczy się zadowolenie klienta z udanej wyprawy bo nie przedstawiają im faktycznego stanu przemierzanego szlaku wodnego lub rowerowego ,upiększają jak mogą a potem jest wielkie rozczarowanie i do tego dodatkowe opłaty...

Przepłynąłem już kilka "basenów" regionu kaszubskiego i poznałem warunki jakie tam panują. Poniżej podam adres swojej strony internetowej na której znajdziecie :
-jakie rzeki są godne poznania oraz warunki jakie tam panują
-dokładne opisy ciekawych rzek
-miejsca noclegowe na trasie
-w przygotowaniu temat "gdzie ruszyć rowerem"

CZEKAM NA WASZE PYTANIA
formularz kontaktowy na www.kajaki-rowery.pl
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.472 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com