justynides wita

  • Gość
  • Gość
11 lata 1 miesiąc temu #7968 przez
Replied by on topic Odpowiedź:justynides wita
witaj gorąco na forum! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #5342 przez justynides
Cieszy mnie to niezmiernie, bo wraz z wiosną włącza mi się zawsze tryb "wędrowniczek", a sama zmotoryzowana nie jestem, więc z chęcią się do kogoś podepnę :).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 1 tydzień temu #5332 przez
Replied by on topic Odpowiedź:justynides wita
Witamy, witamy!
Dla na pewno coś dla Ciebie się znajdzie, a i kompani przedni do Twoich pomysłów walić będą drzwiami i oknami. ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #5327 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:justynides wita
Witamy i zapraszamy! :)
O wyjazdach informacje pojawiają się na forum, także warto tu zaglądać i pisać także o swoich propozycjach wyjazdów czy opowiadać o własnych innych doświadczeniach

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 tydzień temu #5326 przez justynides
justynides wita was created by justynides
Cześć!
Trafiłam tutaj zachęcona wiadomością z Facebooka o niedzielnym wypadzie do jaskini Raj. Co prawda w niedzielę nie mogę, ale z chęcią dołączę kiedyś do jakiejś wycieczki, bo wraz z wiosną włącza mi się tryb wędrowniczka :).

Pozdrawiam serdecznie,
Justyna

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.521 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com