Witam wszystkich!;)

  • Gość
  • Gość
11 lata 1 miesiąc temu #7899 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Witam wszystkich!;)
hej,witaj na forum :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6652 przez Albin
Niniejszym zostałaś przyjęta :laugh:
Legitymacje, znaczki, opłaty, ordery czy inne ceregiele na najbliższym wspólnym wyjeździe ( no i zielona noc oczywiście) :woohoo:
Rozgość się i zapuść w czeluści zasobów naszych relacji z byłych wyjazdów i wypadów.
Możesz także sama sugerować kolejne (bardzo wskazane)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6650 przez mrsdreamer
Witam wszystkich!:)
Mam na imię Anka, mieszkam w Krakowie (tu studiuję), miło mi, że trafiłam na ten portal, i mam nadzieję, że zostanę przyjęta przez Was do Waszego grona Podróżników:)
Fotografia i podróże to moje dwie największe pasje, ale nie zawsze samotne podróże są fajne.
Mam nadzieję, że dostarczycie mi wielu pomysłów na aktywne spędzanie czasu, na miejsca, które mogę odwiedzić, także i z Wami:)
A więc, ahoj przygodo!!
Pozdrawiam!:)

P.S. Byłabym zapomniała-serdeczne podziękowania dla Meteora za polecenie mi Klubu Podróżnika!:)
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: mrsdreamer od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.426 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com