Zwiedzanie z noclegiem w Kopalni w Bochni

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12277 przez agasniezek
Długo mi to zajęło, ale w końcu się udało. Po ciężkim zakończeniu roku mam nadzieje że nowy będzie lepszy. Wygrane bilety do Kopalni w Bochni pozwoliło mi mojej rodzinie i znajomym spędzić wspaniały dzień. Byłam w tej kopali podczas studiów. Od tego czasu zaszło dużo zmian. Do kopalni zapraszam całe rodziny. Dzieci dzięki wielu multimedialnym pokazom nie będą się nudziły. Dzięki temu możemy zobaczyć jak pracowali górnicy. Poza tym Pani przewodnik bardzo angażowała dzieci podczas zwiedzania. Na koniec dla zwiedzających w komorze Ważyn czeka na dzieci plac zabaw, długa zjeżdżalnia,boisko do kosza. Dorośli mogą odpocząć przy kawie. Polecam zwiedzanie Kopalni. Moje dzieci mają 8 lat oraz 10 m-cy a znajomych również 8 i 3. Każdemu się podobało. Pierwsze zdjęcie przedstawia włoskich kupców. Opowiadali oni ile płacili za sól oraz o jej sprzedaży. Zdjęcie przedostatnie to zjeżdżalnia. Jest super ale jak ktoś jest panikarzem jak ja to nie może z niej zjeżdżać. Ja zatrzymałam się w połowie i trzeba było wyjść w połowie trasy bo nie dało się rozpędzić.
. . . . . . . . .
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: agasniezek od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12141 przez Albin
Z małym poślizgiem ale podajemy informację o farciarzu, a właściwie farciarce :laugh:
Zaproszenie dla 4 osób zgarnia Agnieszka Szkoła-Śnieżek.
Informację o tym wysyłamy na maila i gratulujemy.
Agnieszka zamieściła info pod tym linkiem: www.facebook.com/photo.php?fbid=10201850...44319&type=1&theater

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12109 przez BeataF
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12105 przez Albin
Na maila przychodzą podobne zgłoszenia .... także bez linków do tych miejsc ? I szukaj wiatru w polu....

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12104 przez BeataF
Zamieszczone na FB :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #12102 przez Albin
Mamy dla Was DWA zaproszenie dla 4 osób na zwiedzanie wraz z pobytem pod ziemią dla 4 osób.
termin do ustalenia po tel. lub mailowym kontakcie z kopalnią. (nie tylko 2014).

Kopalnia Soli w Bochni kryje pod ziemią wiele tajemnic, a możecie je poznać z tym zaproszeniem.
Wystarczy zamieścić na swoim profilu, blogu czy stronie, poniższe zdjęcie z linkiem:
www.klubpodroznikow.com/ksiazka/1725-pod...turystyczne-w-polsce
i przesłać informację na maila: klubpodroznikow@gmail.com lub zamieścić poniżej.
Jedno zaproszenie rozlosujemy 8.12 a kolejne 15.12
Każdy ma szansę
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.601 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com