Konkurs foto "Bieszczady – historia trawą porosła"

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3026 przez zkarola
Stowarzyszenie „Moje Bieszczady”, zaprasza wszystkich fotografujących, nie zależnie od wieku, profesjonalistów jak i amatorów do nadsyłania zdjęć w konkursie, którego tematem są Bieszczady. Jednak tym razem organizator konkursu proponuję spojrzeć na Bieszczady w sposób nie schematyczny. W tym konkursie nie będą najważniejsze górskie pejzaże ale próba takiego spojrzenia na ten zakątek Polski, który pozwoli odkryć związek pomiędzy przeszłością a rzeczywistością, fikcją a realnością.

Każdy uczestnik konkursu może wysłać maksymalnie 4 fotografie wykonane w dowolnej technice o wymiarach do 20x30cm na adres:
Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad „Moje Bieszczady”
Biuro Festiwalowe
ul. Wąwozowa 34b 31-752 Kraków
z dopiskiem „konkurs fotograficzny”
Do listu należy dołączyć płytę CD z cyfrową wersją nadesłanych prac.

Termin: prace na konkurs należy nadsyłać do 30 czerwca 2011 r.
Nagrody: autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe
Organizator konkursu: Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad „Moje Bieszczady”

Wszystkie informacje o konkursie znajdziesz na stronie organizatora: [url] www.mojebieszczady.org/65-konkursy-2011-...-bieszczadzkie-spotk ][/url]

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.423 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com