Konkurs fotograficzny "Akt z krzesłem"

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #622 przez Albin
Konkurs fotograficzny "Akt z krzesłem"

"Przedmioty martwe są zawsze w porządku i nic im, niestety, nie można zarzucić. Nie udało mi się nigdy zauważyć krzesła, które przestępuje z nogi na nogę (....) Podejrzewam, że przedmioty robią to ze względów wychowawczych, aby wciąż nam wypominać naszą niestałość" -Zbigniew Herbert.
Konkurs fotograficzny "Akt z krzesłem" to wyzwanie dla wszystkich fotografujących, aby połączyć akt – najważniejszy temat fotograficzny w dziejach sztuki z meblem, który wykorzystywany jest zarówno dla relaksu, odpoczynku i podkreślania czyjejś wyższości społecznej jak i jako narzędzie tortur.

Wśród nadesłanych prac jury wyróżni trzy prace, które zostaną nagrodzone książkami " Akty. Fotografia cyfrowa dla
profesjonalistów" Roderick Macdonald

Konkurs trwa od 11 marca do 1 kwietnia 2010 roku.

Aby zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (jeśli to pierwsze logowanie, należy założyć konto w serwisie SwiatAktu.pl) , następnie dodać fotografię do konkursu "Akt z krzesłem".

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.386 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com