19.12.2011 Ela i Andrzej Lisowscy i Świątecznie

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4540 przez Basik
Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą Świąteczną atmosferę! Również Państwu Lisowskim za wspaniałe opowieści.
Z niecierpliwością czekamy z Andrzejem na pierwsze noworoczne slajdowisko, mając nadzieję, że piony będą trzymały pion, a większość zdjęć będzie ostra! :)
- Trzymajcie się cieplutko i Świątecznie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4537 przez dedos
Fajne to świąteczne slajdowisko. Ja niestety jestem strasznie zabiegana i tak już chyba pozostanie aż do mojego wyjazdu. W związku z tym chcę Wam już dziś złożyć najlepsze życzenia świąteczne: dużo uśmiechu, powodów do radości, owocnych podróży i realizacji waszych planów oraz by ten 2012 rok był lepszy od poprzedniego. Najlepszego Podróżnicy! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4534 przez humanitas
Dołączę do podziękowań.
Wszystkim klubowiczom i uczestnikom spotkania - za obecność.
Panu Bartkowi za nawrócenie mnie na słuszną i właściwą drogę herbatolubienia.
Wielkie uznanie i podziękowania dla Karoliny za przepyszne ciasto i cudne anioły :)
Wieczór był z tych najbardziej super :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4533 przez zkarola
Podziękowania także, jak to wczoraj zasłyszałam "ojca założyciela" Albina za zorganizowanie tego miłego wieczoru, bardzo przyjemną atmosferę, dobre wino przywiezione niedawno z Budapesztu i w ogóle.. Opowieści o Brunei i świętach w różnych zakątkach świata- niesamowite
Krótka przemowa, życzenia, życzenia...






Spotkanie wigilijne, przyciągnęło wielu

















Herbatka też miała swój czas
A ciasto chyba naprawdę smakowało :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4532 przez MagdaR
Ostatnie slajdowisko w tym roku.
Ostatnie, ale nie poślednie.
Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę tego wieczoru!
Szczególne podziękowania dla Karoliny i Albina. :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4528 przez Albin
Ostatnie spotkanie w 2011 za nami .
Było prawdziwie podróżniczo bo opowieści Eli i Andrzeja Lisowskich to niczym bajki połączone z legendami.
Były życzenia i opłatek, było Wigilijnie a dzięki Bartkowi Chodyniowi i Eli, także egzotycznie.
Podziękowania dla Karoliny za pyszne ciasto i prezenty , Darkowi także za ciasto, Andrzejowi i Basi za pyszny barszczyk z uszkami a Wam wszystkim za ostatni rok spędzony z nami w Piwnicy pod Baranami.
Podziękowania oczywiście dla "Piwniczan" za goszczenie nas nie tylko w poniedziałki.

Zapraszamy w przyszłym roku już 2 stycznia na kolejne poniedziałki z podróżnikami.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.644 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com