Slajdowiska_pytanie

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4474 przez BALKANDRIVER
Witaj,
Zwróć się z propozycją do "Ojca Założyciela" - napisz na adres: kontakt@klubpodroznikow.com lub klubpodroznikow@gmail.com
Tam wyślij demo pokazu, a jeszcze lepiej pojaw się jutro około 19tej w Piwnicy pod Baranami i osobiście porozmawiaj.
Zapraszamy!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4473 przez slawku
Slajdowiska_pytanie was created by slawku
Witam, mam pytanko odnośnie cyklicznych spotkań podróżniczych (slajdy). Chciałbym nawiązać kontakt z klubem podróżnika i zaoferować (według mnie interesujący) pokaz slajdów z wyprawy do Iranu. Z kim i w jaki sposób powinienem się skontaktować? Szukałem na stronie jakiegoś aadresu e-mail by wysłać demo pokazu lecz niestety nic nie znalazłem. Czy mógłby mi ktos powiedzieć jaka jest procedura zgłaszania się?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.601 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com