Jak zarabiaćna swoich zdjęciach ? to proste

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6547 przez
ManfredMamut - dzięki za gratki (sam się zdziwiłem, że się udało, szczególnie przy tych obostrzeniach o których pisałeś) i za opis banków oraz tego forum - jutro, a raczej dzis będę czytał i zgłębiał temat :)
W razie czego możesz służyć radą jakbym miał jakieś pytania:) ??
Chyba się skupię właśnie na shutterze, bo na fotolii kiepsko to widzę coś jednak... ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6545 przez ManfredMamut
Gratulacje Meteor za dostanie sie do shutterstock :) fajne foty :laugh:
Teraz tylko systematycznie i masowo dodawać zdjęcia i czekać na kaskę.

Fotolia już taka jest. Duże wymagania a małe zarobki!!

Nie będę podawał na forum tych miejsc by nie ułatwiać konkurencji małpowania łatwego zarabiania


Przecież w drugim poście tego wątku podałem wszystkie liczące się na rynku banki zdjęć :P

Ja teraz z racji ograniczonej ilości czasu skupiam swoją uwagę na shutterstocku

submit.shutterstock.com/?ref=916634

na którym się sprzedaje dużo i cały czas. Oraz na Alamy. O Alamy jeszcze nie pisałem ale to jest inny rodzaj banku. Bardzo rzadkie pobrania ale za to duże pieniądze. I teoretycznie wszystko się może sprzedać. Jeśli ktoś chce poczytać co i za ile się sprzedaje to warto poczytać ten wątek a można się zdziwić.

stock-board.info/watek-sprzedalem-zdjecie-na-alamy.html?page=1

Ogólnie warto poczytać na tym forum jeśli chce się rozpocząć przygodę ze stockami :P

pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6537 przez
Dostałem się na Shutterstock'a ;)
Mile mnie to zaskoczyło ;)
Natomiast na Fotolii rzeczywiście ciężka selekcja... ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6536 przez Albin
Selekcja jest bardzo ostra i na 51 dotychczas przesłanych tylko 4 zostały dopuszczone do sprzedaży ale te 4 były 6 razy sprzedane...
kolejne w drodze a inne oczekują na ocenę moderatorów. Poświęcając na to więcej czasu i uwagi można faktycznie dorobić na waciki całkiem nieźle. Widzę że tam są zdjęcia które sprzedawane są w tysiącach razy ... Osoby i żarcie dobrze idzie :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6535 przez ManfredMamut
A teraz jeśli to nie tajemnica to pochwal się ile jesteś na fotolii i ile za ten czas zdobyłeś kredytów?? a ja dla jasności dodam że 50 kredytów to 50 dolarów :D :D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6534 przez ManfredMamut
No chyba nie bardzo:

eśli w Twoim kraju płatności Paypal lub Moneybookers nie są akceptowane, jedynym możliwym sposobem na przekazanie Ci wynagrodzenia jest przelew bankowy. Przelewy bankowe są dosyć drogie i zabierają dużo czasu. W związku z tym, współpracownik powinien mieć na swoim koncie minimum 500 konwertowalnych kredytów, abyśmy mogli zrealizować przelew bankowy. Dodatkowo, koszt wykonania przelewu wynosi 50 kredytów/przelew.

Prosimy o zwrócić uwagę, że przelewy będą realizowane jedynie do krajów, w których systemy Paypal i Moneybookers nie są akceptowane.

Żródło: pl.fotolia.com/Info/Faq/Contributors#c05

Oraz:

Każdorazowo, jeśli Twój obraz zostanie sprzedany, otrzymujesz prowizję dodaną do Twojego konta w czasie rzeczywistym. Możesz zamienić ją na pieniądze w każdej chwili za pomocą systemu Paypal lub Moneybookers, jeśli masz minimum 50 kredytów na swoim koncie. Prowizja zależy od rodzaju wyłączności, rankingu oraz od tego czy Twój obraz został sprzedany w systemie kredytów lub w abonamencie. Więcej informacji na temat płatności możesz odnaleźć poniżej.

W celu dokonania wypłaty, musisz posiadać konto PayPal lub Moneybookers. Aby dokonać konwersji, przejdź do zakładki "Moje Kredyty" po zalogowaniu się do swojego konta, a następnie kliknij "Konwertuj Kredyty"(tylko całkowite ilości kredytów). Upewnij się, że podałeś poprawny adres email swojego konta PayPal lub Moneybookers i prześlij zgłoszenie.

Uwaga: Fotolia zawiera prawne zobowiązania z klientami i dostawcami. W celu ochrony przed nadużyciami wymagamy od każdego dostawcy konwertującego kredyty przesłania skanu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeżeli użytkownik nie prześle ważnego skanu dowodu osobistego, może nie móc dokonać konwersji.

Żródło: pl.fotolia.com/Info/Faq/Contributors#c05

Także tak czy siak będziesz musiał ten dowód przesłać :)

Pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.531 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com