Kamera, która Cię filmuje i podąża za Tobą

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12320 przez meks
Fajny gadżet, ale ja jednak bałbym się, że spadnie, np. w zaspę albo do wody. Kolega właśnie tak utopił drona z doczepioną kamerką goPro i kilka tysięcy w plecy...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #12311 przez
Ciekawa, ale ja jak na razie korzystam z tej na kasku

Bardzo dobra jakość filmu, no i mam pewność,że gdzieś na drzewie się nie zawiesi .

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12130 przez Albin
ISPO MUNICH - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej w Monachium
ISPO BRANDNEW 2015

Kamera, która Cię filmuje i podąża za Tobą podczas gdy szalejesz uprawiając swój ulubiony sport... Poznaj drona HEXO+, kolejnego zwycięzcę ISPO BRANDNEW, tym razem w kategorii Akcesoria – Accessories: HEXO+, Francja (2014)
Innowacyjny dron HEXO+ jest autonomicznym latającym systemem zapewniającym wyjątkowe możliwości ujęć z powietrza, który radykalnie zmieni sposób w jaki sporty action były filmowane dotychczas. Połączony z funkcją GPS w smartphonie, dron podąża za narciarzem lub snowboardzistą, zapewniając filmowanie nawet z najbardziej oddalonych miejsc. Współzałożycielem firmy jest francuski snowboardzista. Jego pierwsze, zapierające dech w piersiach sekwencje freeride’owych wyczynów sfilmowane przy pomocy drona, eliminują wszelkie wątpliwości co do korzyści, które ten produkt niesie. Nie zaskakuje także fakt, że jako start-up początkowo poprosili o 50,000 dolarów na Kickstarter.com, a ich kapitał początkowy szybko przekroczył 1,3 miliona.


. .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com