Naprawa aparatów w krakowie

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #2281 przez aniab
I tu całkowicie potwierdzam zdanie Albina. W moim doświadczeniu było identycznie. Facet na Czapskich jest klasa gościu i nie robi w bambuko.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #2269 przez izabela.halik
Mogę polecić dwa miejsca naprawy aparatów w Krakowie.
ul.Krakowska 6
oraz ul.Sienna ( numeru nie pamiętam) ale pracując 2 lata w laboratorium fotograficznym, klienci, którzy do nas przychodzili zawsze byli zadowoleni z usług tych punktów i polecali :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #2122 przez Albin
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim Fotoserwis na ul. Czapskich w Krakowie.
kilkakrotnie byłem w punkcie i za każdym razem było powyżej oczekiwań. Za pierwszym razem aparat nie został naprawiony ale po kilku próbach naprawy oddali honorowo kasę w całości.
Ostatnio idąc z innym sprzętem byłem przygotowany na najgorsze bo aparat po konkretnym upadku przestał robić cokolwiek. Na miejscu nie została wykorzystana moja nieświadomość i po minutowej naprawie (odblokowanie mocno zaciśniętego lustra) otrzymałem aparat z uśmiechem obsługi nie płacąc NIC .
szacunek dla tych Panów.

serwis przeniesiony z ul.Czapskich 1 Kraków na ul. Gabrieli Zapolskiej 42.
tel. 012 429-10-28
10.00 - 18.00

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia3 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.432 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com