jak najdalej od Blueconnect !!!

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3171 przez Albin
Testowałem Play i chodziło nawet znośnie a miesięczny modem widziałem za 109 na Kościuszki w serwisie Alkom .
Doładowując orange na kartę za doładowanie telefonu na rozmowy kwotą 25 dodatkowo jest bonus 1 GB na neta i telefon można używać jako modem a że uzbierało mi się już ponad 15 GB to blueconecta puszczę za półdarmo a nowy prawie :-)
Może to ja mieszkając obok Plivy i Policji jestem w zasięgu jakiegoś zagłuszacza sygnału ?...
Mi się Blueconnect absolutnie nie sprawdza i przestawiam się na Orange

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3170 przez BALKANDRIVER
Cenna informacja!
Miałem się w to ubrać na wyprawy, ale widzę, że skoro w Krakowie tak ostro "hula", to tam, gdzie będę, w ogóle może polec.
Czyli alternatywa?

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3169 przez Albin
Blueconnect - mobilny internet ... shit jakich mało. Sam
modem USB kosztuje 200 a karta aktywacyjna 25 zł. W kwocie aktywacji zaledwie 100 MB transferu, kolejne doładowanie za 25 zł to 512 MB . Za 50 zeta można zaszaleć i dostać 1 GB plus 1 GB w prezencie czyli 2 GB za 50 a to wystarcza na normalne buszowanie po necie (bez filmów) na kilka dni. W kamienicy w centrum miasta a nie w bunkrze, jakość sygnału wgniata w podłogę ... fotka poniżej

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.575 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com