Wystawa; "Tatry z bliska i z daleka"

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6969 przez zkarola
Wystawa fotografii Andrzeja Śliwińskiego to propozycja Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN na koniec roku.
Zdjęcia Śliwińskiego wielokrotnie gościły na stronach kwartalnika "Tatry" i innych parkowych publikacji. Fotografia przyrodnicza jest życiową pasją autora – geografa, przewodnika tatrzańskiego, instruktora narciarstwa. – Interesuje mnie głównie przyroda górska, ale podczas spływu kajakowego Krutynią też się nie nudziłem – mówi Andrzej Śliwiński. – Fascynują mnie przede wszystkim zwierzęta w ich naturalnym środowisku, szczególnie kozice. Gdy brak zwierzaków, wielką przyjemność sprawia mi fotografia krajobrazowa. W pierwszych latach aktywności górskiej robienie zdjęć było dla mnie uzupełnieniem wycieczek, dziś jest celem.

Wernisaż wystawy odbędzie się 9 listopada o godz. 18 w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ul. Chałubińskiego 42 a.

tpn.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.460 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com