Połączenie systemów jaskiń Marble Arch - Cascades

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 tygodni temu #922 przez


Explorował i nurkował Artur Kozłowski.
Video : Artur Kozłowski ( GO PRO HD )
Waldek Furmaniak ( JVC GZ HD 7 )
Edycja :Waldek Furmaniak Avid Liquid 7,2 Pro
Video miało swoją premeirą na IV Festiwalu Miejsc i Podróżników Włóczykij 2010 w trakcie festiwalowej prezentacji Artura Kozłowskiego.
Fragment zapowiedzi prezentacji :
Gdy w lutym 2006 roku lądowałem w Dublinie miałem na swoim koncie trzynaście nurkowań w ciepłych wodach Zatoki Omańskiej i szkolną wycieczkę do Jaskini Niedźwiedziej. Gdyby mi ktoś wtedy powiedział, że za dokładnie rok zostanę uczniem legendy brytyjskiego nurkowania jaskiniowego Walijczyka Martyna Farra i w niedługim czasie zacznę przesuwać limity podwodnej eksploracji jaskiń na Wyspach Brytyjskich to, nawet przy całym moim zadufaniu w siebie, musiałbym go wyśmiać. A jednak... być może ku własnemu największemu zdziwieniu, pod koniec 2007, po rocznym okresie terminowania u Martyna w Górach Południowej Walii wróciłem do Irlandii by całkowicie poświęcić się poszukiwaniu i eksploracji podwodnych jaskiń Zielonej Wyspy.
Zapraszam na krótką opowieść o tej trwającej trzeci rok obsesji, która zaowocowała odkryciem najgłębszych, i jak wiele na to wskazuje, również najdłuższych syfonów Wysp Brytyjskich.
Artur Kozłowski

więcej na www.nadajemytv.com

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.485 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com