Warszawa - Rzeszów za 8 zł!

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #13079 przez Vianooo
Zastanawiam się ile kosztował wcześniej Polski Bus na tej trasie kiedy nie miał konkurencji w postaci Lux Ekspress ;) nie mam nic oczywiście do polskich busów ale agresywnie walczą z konkurencją.

Najlepszym przykładem była trasa Kraków Wrocław gdzie niskie ceny, kawa i ciasteczka przez pewien okres wykosiły konkurencje.. mam na myśli LinkBusa który też nie oszczędzał na jakości bo zaczynał na tej linii podstawiający małe 20 osobowe busy a potem w miarę zainteresowania nie oszczędzał tylko inwestował w duże, komfortowe autokary.. Szkoda mi trochę tego przewoźnika ale cóż takie życie, prawo rynku. Pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #13041 przez Albin
Czas na... podróże!
Warszawa - Rzeszów za 8 zł!

Wyobraź sobie... Słońce, piękne miejsca, nowi ludzie, ciepły wiatr...
Jeśli podoba się Tobie ta wizja to znaczy, że nadszedł ten moment, aby zaplanować
udany wyjazd. Nie masz czasu, żeby wyrwać się gdzieś choćby na chwilę?
Kiepska wymówka, ponieważ właśnie teraz możesz wybrać się w szybką podróż w mega promocyjnej cenie! A do wyboru jest aż 5 dogodnych połączeń dziennie pomiędzy
Warszawą a Rzeszowem w ramach linii P10!

Ile może kosztować taka podróż? Otóż tylko 8 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!
Ale pod warunkiem, że użyjecie Kodu Promocyjnego: RESOVIA

W tej cenie otrzymacie od nas nie tylko bilet, ale również podróż naszej najwyższej klasy autokarami, wyposażonymi w odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele z pasami bezpieczeństwa. Ponadto każdy autokar posiada dostęp do Wi-Fi, klimatyzację, toaletę
oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Bilety możecie rezerwować od dziś, 28.05 do 01.06.2015 r. Pamiętajcie, że liczba jest ograniczona, wobec tego nie ma co czekać do ostatniej chwili.

Natomiast podróż w tej jakże atrakcyjnej cenie możecie zrealizować w terminach:
16.06 – 30.06.2015 r. Nie ma co szukać wymówek typu „nie mam czasu” czy „za drogo”.
Teraz wystarczy zakupić bilet, spakować się i wyruszyć w drogę ku przygodzie.

Liczba biletów w tej wyjątkowo atrakcyjnej
i promocyjnej cenie jest ograniczona.
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.511 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com