Plener fotograficzny/ognisko- Korzkiew

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #11980 przez raven
Hej!
Miło było się spotkać, wspólnie pobiesiadować a przede wszystkim aktywnie spędzić czas. Zaowocowało to też pomysłem na klubowy sylwester :) ...






rAFAŁ
Załączniki:
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11976 przez Wojciech
Dzięki!!!
Było rewelacyjnie a miejsce też godne zapamiętanie na przyszłość.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11970 przez raven
... nasz przyjazd potwierdzony, w razie niepogody na miejscu też posiadają grilla, jest namiot, które będą do naszej dyspozycji :)
Do zobaczenia jutro :woohoo:

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #11965 przez raven
Hej!
jeszcze prawdopodobnie TaPtica się piszę na wyjazd, muszę to z nią potwierdzić :laugh:
Dla innych niezdecydowanych, ok. południa potwierdzam w bazie harcerskiej ilość osób na ognisku więc można jeszcze się "podpinać".

rAFAŁ
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11963 przez Wojciech
super, dzięki; tel w razie czego do mnie 607 485 525; myślę, że Mogilska jest ok (blisko mam do okolic ronda mogilskiego - może gdzieś po tej stronie mogilskiej, gdzie w miarę można przystanąć samochodem?) - super, dzięki, pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11960 przez Albin
Wojciechu, ok 14,30 zabieram Stokosia z ok Kleparza. Jadę z Mogilskiej więc jak Tobie gdzieś po drodze to śmiało.
Nawet gdyby pogoda nie dopisała to mamy plan "B" na grilla :laugh: Na łonie natury a jednak pod naturalnym "dachem". Jest grill i jest brykiet. resztę zorganizujemy po drodze.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.504 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com