Plener fotograficzny/ognisko- Korzkiew

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11959 przez Wojciech
hej - ja też się telefonicznie deklarowałem (jak widzę się odbędzie i mogę dołączyć?) - a i jakby miejsce w samochodzie się gdzieś z centrum znalazło to byłoby super - oczywiście wg podanego cennika ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11950 przez raven
... i jeszcze Iza :)

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11948 przez Albin
Jak na razie jestem ja, Jurek S., Raven z córką, Beata i Wojtek, czyli 6 osób.
Opcją jest też zapakowanie grilla i sprzętu i podjechanie w dowolnie wybrane miejsce, by w końcówce jesiennej pogody posmażyć to i owo.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #11935 przez raven
Hej!
Na najbliższą sobotę planujemy wyrwać się w niedalekie rojony podkrakowskie, aby spędzić wspólnie czas na plenerze fotograficznym zamku w Korzkwi. Będzie też ognisko, gdzie wymienimy się wrażeniami :laugh:



Ognisko organizujemy w bazie harcerskiej jakieś 50m poniżej zamku.
korzkiew.zhp.pl/
Koszt niewielki, tak myślę: 10 zł/os. - kiełbaska, pieczywo, herbata, ketchup, musztarda, naczynia jednorazowe, drewno. Jest to cena dla harcerzy i dla naszego klubu, więc warto skorzystać.
Ognisko rozpoczynamy o 15ej, a cena gwarantuję czterogodzinną posiadówkę :)
Całe to klubowe wyjście zależy od Was, czyli ilości chętnych. Czekam na zgłoszenia do czwartaku, do godzin południowych abym mógł podać ilość osób na ognisko.
Albin jedzie samochodem, ja również, pewnie inni też się zgłoszą. Zabierzemy chętnych, aby wyszło uczciwie, kierowcy zbierają po 10zł od osoby za transport.
Zachęcamy także do przyjazdu rowerami.
Jeśli pogoda się załamię to myślę, że z ogniska trzeba będzie zrezygnować, będziemy czujni i dogadamy sprawy bliżej soboty.
Kontakt do mnie, zgłaszajcie chęć udziału, będę pobierał 10zł na ognisko- 504 280 899
w tej bazie będzie ognisko:

a tu krótka informacja o zamku:

Zamek Korzkiew - XIV wieczna warownia rycerska – usytuowany jest 14 km od centrum Krakowa w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Niegdyś jeden z obiektów tworzących łańcuch twierdz obronnych, zwany później Szlakiem Orlich Gniazd.
www.klubpodroznikow.kei.pl/relacje/polsk...1860-zamek-w-korzkwi

rAFAŁ
Załączniki:
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.323 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com