Prasa Podróżników

Łódzkie Śródziemie w Radiu Żak

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6823 przez
Łódzkie Śródziemie na dobre nawiązuje współpracę z radiem Żak:).

Nawiązałem kontakt z dziewczyną która prowadzi co dwa tygodnie audycję "Gdzie Rzym, gdzie Krym". Audycja jak sama nazwa wskazuje jest audycją o tematyce podróżniczej. W każdej audycji jest inny gość który opowiada o swojej podróży. Nasza współpraca będzie polegać że na pokazach slajdów będziemy zachęcać do słuchania w/w audycji, a w zamian prowadząca w każdym programie będzie zachęcać do uczestnictwa w naszych slajdowiskach, poprzez radio Żak ale także na facebookowej grupie tej audycji.

Poza tą audycją staram się o to aby jak najczęściej mówiono o nas w serwisach radia Żak.

Zapraszamy do Radia Żak i łódzkiego Śródziemia:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6742 przez
No to powiem wam że od jutra to chyba muszę się przygotowywać do audycji aby nie dać plamy;).

W poniedziałek jak powiedziałem Kasi Krasce(prowadzącej wywiad ze mną) że prawdopodobnie słuchają nas w Piwnicy Pod Baranami to zrobiła takie wielkie oczy i widać że była mega pozytywnie zaskoczona ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6741 przez zkarola
To w poniedziałek jeszcze przed wyjściem na uczelnię posłucham czy tam nie kłamiesz w radio ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6740 przez Albin
No to ładnie ćwierkają te ptaszki :laugh:

Tak trzymaj Marcin !

a słuchać można także w internecie
www.zak.lodz.pl/index2.php?id=3

.

JEDYNA NIEKOMERCYJNA I DZIAŁAJĄCA NON-PROFIT
STACJA RADIOWA W ŁODZI

czyli podobnie jak Śródziemie :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6739 przez
Jak pewnie część z was już wie w poniedziałek zawitałem do Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej aby opowiedzieć o działalności Śródziemia i zaprosić do łódzkiego oddziału klubu.
Ptaszki ćwierkają że będę tam obecny raz w tygodniu i zapraszał do uczestnictwa w najbliższych slajdowiskach.

W poniedziałek 15 padziernika usłyszycie mnie po godzinie 9 rano.

Zapraszam Łodzian na fale 88,8 FM, a osoby spoza Łodzi na stronę www.zak.lodz.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.494 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com