Prasa Podróżników

Michał Pauli "12 x śmierć" - 70 STRON WIĘCEJ !!

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6801 przez zkarola
Michał Pauli, gościł u nas w Klubie, zapewne wszyscy pamiętają jego historię... 12 x skazany na śmierć..

"Tylko samo życie było w stanie stworzyć tak okrutną, niesamowitą i zaskakującą historię. W najmniej oczekiwanym momencie, po latach spędzonych na dnie piekła, mój los się odmienił, zwracając mnie światu żywych. Nie miałem ochoty opowiadania o moich przeżyciach. Moi przyjaciele z chęci, dowiedzenia się tego, co działo się ze mną przez te lata spowodowali, że zacząłem pisać. Pierwsza wersja "12 x śmierć, opowieść z krainy uśmiechu" powstawała szybko. Moja głowa przepełniona była wspomnieniami świata, z którego cudem udało mi się wyrwać. Nie miałem jednak pewności, jak zostanie przyjęta przez czytelników historia, która traktuje o tak kontrowersyjnym temacie jak narkotyki. Musiałem tez podołać rzeczywistości, do której wróciłem, by się dowiedzieć, że nie zostało mi tu wiele. Moje mieszkanie i znajdująca się w Łodzi pracownia ceramiczna, przepadły. Na szczęście miałem jeszcze rodzinę. Zamieszkałem w Kielcach, mieście gdzie się urodziłem, korzystając z pomocy kuzynki. Tutaj właśnie powstało "12 x śmierć". "

Teraz ukazało się nowe , poszerzone wydanie . Polecamy !

Szczegóły: www.michalpauli.pl/index.php?option=com_...cle&id=79&Itemid=116
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.381 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com