Noclegownia Podróżników

wakacje z dzieciakami

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #13863 przez Albin
Replied by Albin on topic wakacje z dzieciakami
Ten dział jest do polecania sprawdzonych noclegów przez użytkowników, a jak widać, w tym wątku zrobiliście sobie niewiarygodną dyskusję typowo komercyjną...
Do zamieszczania komercji z linkami, jest inny dział "Wątki komercyjne"
tutaj zamieszczamy wyłącznie obiekty sprawdzone i wiarygodne.
Hotele 5 gwiazdkowe raczej nie na tego typu portalach B)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia8 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #13862 przez ewelina111
Replied by ewelina111 on topic wakacje z dzieciakami
rzuć okiem na hotel bryza nad morzem (samiutkim;) - Bryza - obiekt pomiędzy 4-5 gwiazdek, bardzo eleganckie miejsce, dużo atrakcji takze na niepogodę. lokalizacja powala.
Ostatnia8 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #13844 przez Livia10
Replied by Livia10 on topic wakacje z dzieciakami
Ja w ubiegłym roku spędziłam dwa spaniałe tygodnie nad morzem z moją córeczką w Gospodarstwie Agroturystycznym Lila i wspaniale tam odpoczęłam. Znajduje się ono w odległości ok. 30 km od Łeby, można korzystać z pięknej i niezatłoczonej plaży, a właściciele ośrodka, Pani Lila i Pan Marek to bardzo sympatyczne i zawsze skore do pomocy osoby. Na miejscu można wypożyczyć rowery, z których często korzystaliśmy, bo fajnie przygotowanych tras w okolicy nie brakuje, a tamtejsze jedzenie jest bardzo smaczne.
Ostatnia8 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #13430 przez monerra
A może Grand Lubicz? Mają dość fajne promocje, zawsze coś tam skorzystam :) Zobacz sobie na ich stronie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #13416 przez piotrro
czesc wszystkim. obiecalem moim corkom (13l i 6l) ,ze zabiore je w te wakacje nad polskie morze. padlo na Ustke, bo starsza corka ma tam przyjaciolke. nie ukrywam, ze biore pod uwage glownie hotele 4 i 5 gwiazdkowe. byliscie ostatnio na wakacjach w tych okolicach i mozecie polecic jakis hotel, ktory zapewnia duzo atrakcji? moze sa jakies promocje, w koncu to koncowka sierpnia :cheer:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.539 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com