Wymiana waluty przed podróżą

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #10137 przez klubowiczka
Z Internetowych kantorów nie korzystałam i raczej nie skorzystam - istnieje pewne ryzyko. Jeśli o mnie chodzi - w moim mieście jest kilkanaście kantorów,zwiedzam prawie wszystkie i wybieram ten najbardziej korzystny dla mnie,a po drugie zawsze idzie się dogadać z jego pracownikiem,bo wiadomo komu zależy na kliencie idzie mu na rękę,bo wtedy często będzie do niego wracał.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9905 przez Igorek
Jesteś w stanie ewentualnie coś podpowiedzieć w jaki sposób można uzyskać u nich jakiś rabat? Czy jak do nich napiszę maila to wystarczy, czy lepiej zadzwonić? Ile Tobie udało się wysępić? :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9904 przez kozica
Kantory internetowe to już standard bo działają na rynku od kilku lat i nadal powstają kolejne; Jedne są większe [spółki akcyjne] które obracają nawet milionowymi kwotami a są mniejsze które pewnie mają kilku większych klientów z których się utrzymują; Różnica pomiędzy tradycyjnym kantorem a internetowym jest taka, że internetowy ma niewielkie spready a tradycyjny ma duże także kosi przy tym sporo kasy; Do tego oczywiście dochodzi fakt, że wszystko dzieje się w necie i jest wygodne.

Osobiście testowałam kilka serwisów i kantoronline.pl jest rzeczywiście godny polecenia; Mają dobre kursy a przy większych kwotach można wynegocjować odpowiednią cenę dla siebie;

Pomogłam? Jak tak to proszę + :lol:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #9891 przez Igorek
Nie wiedziałem, gdzie umieścić swojego posta, bo nie jest to do końca ogłoszenie komercyjne tylko bardziej zapytanie, czy korzystaliście z kantorów internetowych. Znalazłem KantorOnline - www.kantoronline.pl który przedstawia swoją ofertę znacznie lepiej niż to robią tradycyjne kantory, bo nie zabiera prowizji. Czy to rzeczywiście prawda, że ekantory tak działają i czy polecacie taki sposób wymiany walut? Mieliście jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny za Wasze opinie na ten temat./Igor
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: Igorek od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.451 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com