Tropiciele

W Tatrach Zachodnich można zginąć na drodze

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #13546 przez Albin
Dzień jak co dzień... obrazki które tam (Parkowców i władz) nie dziwią
na szlaku zielonym Siwa Polana - Dolina Chochołowska
Jakiś tam Park Narodowy ? rezerwat ?












.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #13545 przez Albin
Schodząc z Trzydniowiańskiego Wierchu, wsłuchiwałem się w porykiwania jeleni. W końcu jeszcze trwa rykowisko. Niestety, ten rogacz raczej nic sobie nie przywoła, bo głośniejsze są piły motorowe domorosłych leśników.
Na Małym Kopieńcu (w Tatrach Zachodnich) rżną drzewa ile wlezie. Rżną i nie interesuje ich nic poza tym. Dołem Krowieńca biegnie czerwony szlak. Ruch spory, jak to w jesienny słoneczny weekend. Szedłem i ja... ale mając sporo kilometrów w nogach, skusiłem się na wodę z mini potoczku jaki cieknie 3 metry obok szlaku. Dobrze ze ze słuchem mam jeszcze całkiem nieźle, i usłyszałem sunącą stromym zboczem potężną kłodę drzewa.
Uskoczyłem na przeciwległe zbocze, kłoda zatrzymała sie na szlaku i dopiero wówczas kretyn schowany w trawie kilkadziesiąt metrów wyże, krzyczy "wolne, możesz przejść !"
Za mną szła grupka 4 osób a na tym szlaku jednak ruch był całkiem spory.
A gdyby szedł ktoś z aparatem słuchowym ?
CO Z TEGO ? że jest na początku tabliczka, Uwaga zrywka drewna"?
TURYŚCI SĄ NA OTWARTYM, ZNAKOWANYM SZLAKU !!! NA TERENIE TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO !!!




tzw leśnicy, udający drwali. O uprawnieniach raczej można zapomnieć ...










.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #13544 przez Albin
Piątkowy słoneczny dzień. Droga z Siwej Polany do Schroniska na Polanie Chochołowskiej. W słoneczny dzień bardzo popularny ZNAKOWANY szlak pieszy ! Czy ktokolwiek ze Straży Parkowej tym się zainteresował ? Jakieś zabezpieczenia ? Górale mają to w ... drewnie....
1.10 obok schroniska (wylot szlaku zielonego z Wyżniej Chochołowskiej Doliny)



2.10 na szlaku zielonym Siwa Polana - Dolina Chochołowska












.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.505 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com