Tropiciele

Jak działa SMSowa loteria Radia ZET, RMF itp..

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #7829 przez Gorogh
Ja tam w to nie wierze, wiadomo, że im bardziej popularny konkurs, tym mniejsza szansa na wygranie. Stąd lepiej brać udział w jakiś konkursach lokalnych itp. Ja dwa razy z gazety jakieś rzeczy wygrałem, właśnie przez smsy, ale to raczej przypadek :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7365 przez zkarola
nie ma co się bawić w te rzeczy, sto smsów trzeba wysłać a potem przysyłają kolejne sto z smsami zachęcającymi do następnych loterii

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7364 przez Albin
Pewnie wielu z was słyszało w radiu jak miła Pani czy Pan dzwoni na antenie do zaskoczonego słuchacza Radia ZET i obdarowuje go nowym samochodem lub olbrzymią ilością gotówki. Każdy sobie wtedy myśli "WOW! Jakie to proste, też tak bym chciał(a)..." i jak na wyciągnięcie ręki ta miła Pani lub Pan informują, że wystarczy wysłać jednego SMSa pod numer 7224 (2 zł + VAT) wpisując swoje imię i automatycznie bierze się udział w loterii. Brzmi uczciwie, więc zastanawiasz się czemu nie spróbować? Zrobiłem eksperyment i już wiem czemu należy unikać takie pseudo-loterie z daleka:

1. Nie kończy się na jednym SMSIE!

Okazuje się, że Pani w radiu nie mówi do końca prawdy, bo wysłanie płatnego SMS-a to tylko początek drogi, w której można sporo stracić na rachunki telefoniczne. Po pierwszym smsie z imieniem, dostałem odpowiedź:

więcej na wykop.pl
www.wykop.pl/ramka/1353997/jak-dziala-smsowa-loteria-radia-zet/

a co Wy o tym sądzicie ? macie własne doświadczenia czy spostrzeżenia ?

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.436 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com