Tropiciele

Niebezpieczne wożenie turystów do Moka

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #9003 przez BALKANDRIVER
ruks napisał:

Tutaj na przykład droga pomiędzy Kotorem a Cetinje: picasaweb.google.com/1129967108372036715...#5782203534637179090

Droga Kotor-Cetinje jest przepiękna! Przerabiałem, jak znajdę, wrzucę filmik, ale zjazd nad Krkę w Chorwacji z tamtejszymi kierowcami też jest niezły!Polecam w Czarnogórze przejazd z Żabljaka nad Kanion Pivy.
Niemniej jednak albańskie górskie szlaki biją to na głowę.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8992 przez ruks
Filmik nie jest mojej produkcji, gdybym tam był to jedynym miejscem dla mnie w autobusie jest miejsce kierowcy :laugh:
A na YT można znaleźć sporo podobnych produkcji:

Ulubionych dróg też mam trochę, część już odwiedzonych, część jeszcze w planie :) Tutaj na przykład droga pomiędzy Kotorem a Cetinje: picasaweb.google.com/1129967108372036715...#5782203534637179090

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8972 przez BALKANDRIVER
Ruks - podbiłeś moje serce!

A to drogi, które ja uwielbiam:
//www.youtube.com/embed/rKSJsPsdT68?
No i ten luzik, jedna rąsia prowadzi, kierownik roześmiany i rozgadany, gostek w otwartych drzwiach... to jest to! Tylko te barierki po lewej zupełnie niepotrzebne!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: BALKANDRIVER od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8966 przez ruks
Takie rzeczy jak widać poniżej nie tylko w PL ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8768 przez ruks
admin napisał:

Ruks... 20 km z Palenicy do Zakopca z dużą różnicą poziomów wygląda z góry tak:
Nie jestem niedzielnym kierowcą i mam na swoim koncie ponad milion przejechanych kilometrów. Nie dam przyzwolenia dla potencjalnych morderców bo tak można nazwać osoby mające w dupie bezpieczeństwo innych. Sami niech walą autami w najbliższe drzewo ale wioząc innych MUSZĄ skupić się na prowadzeniu ! żadne tłumaczenia nie są w tym przypadku logiczne.


Kojarzę tą drogę, zdarzało mi się tamtędy jechać ale w porównaniu do tego co można znaleźć w Alpach, Apeninach, Kordylierach czy Górach Skandynawskich to naprawdę jest niemal prosta z mizernym przewyższeniem i marnym nachyleniem.
Jak masz ochotę to możesz próbować z tym walczyć (nie bardzo mam pomysł jak ;-) ale podejrzewam że sam wiele nie zdziałasz a z doświadczenia Ci powiem że przekonanie kogoś nawet na szkoleniu na torze czy w ODTJ choćby do trzymania obu rąk na kierownicy jest bardzo trudne...
Pomimo generalnie słabych umiejętności i sporej wypadkowości w PL to jednak przyznać trzeba że polscy kierowcy (ciężarówek i autobusów) za granicami mają opinie znających się na swoim fachu. W Hiszpanii np jak popada śnieg i jest wstrzymywany ruch ciężarówek to wśród przepuszczanych pojazdów ze Skandynawii czy Szwajcarii znajdują się także blachy krajów nadbałtyckich, Rosji, Ukrainy czy Polski :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8764 przez kkasiek4
mówiąc słowami mojego kolegi a propo korposzczórków
"Każdy jest takim szczurkiem, jedni jedzą z rak bezpośrednio, inni myślą że nie maja z nimi nic wspólnego, ale przecież na codzień korzystają z korporacji. Korpo-robol, korpo-klient :cheer: " Ot wsjo.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.552 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com