Lotniska w Polsce i na świecie

Niedrogie połączenia do Francji

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #12682 przez Ally20
Nie to odpada, podróż autobusem trwa wiele godzin, jest to męczące, wada jest też taka, że po dotarciu na miejsce trzeba sporo czasu żeby odpocząć a ja nie chcę go marnować na zbieranie sił. Chcę od razu zwiedzać. Poza tym wcale nie jest to taka tania podróż, na pewno droższa od podróży samolotem za który zapłacimy jakieś 100 -150zł czy nawet mniej. Póki co przeglądam różne portale, czasem widzę ok cenę ale znów termin mi nie pasuje, zawsze coś nie tak. Chcę lecieć pod koniec marca do Paryża i znalazłam loty na centerfly za 120 zł, nie wiem czy to okazja, czy można taniej w tym terminie? Podobno Paryż wiosną jest piękny
Ostatnia8 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #12649 przez Lenka
A autobusem? Trochę dłużej, ale na pewno taniej niż samolotem. Warto zajrzeć na eurobus-eurolines.pl/oferta/bilety-on-line.html . Przewoźnik ma tanie bilety, a podróże są komfortowe.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12575 przez Ally20
Macie jakieś pomysły na tanie loty do Francji? Ja już troszkę szukam i widzę zróżnicowane ceny, gdzie mogę znaleźć te najlepsze?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.450 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com