Lotniska w Polsce i na świecie

Gdzie najlepiej wymienić pieniądze?

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #9800 przez piecia
Alior jest ok, ale to nie jest tak, że za nic się nie płaci. Płaci się za kartę, a opłata za nią co chwilę się powiększa... Ale nie o tym jest temat :)

Faktycznie wymiana walut przez internet jest coraz bardziej popularna, można na tym trochę zaoszczędzić. Ja akurat wymieniałem pieniądze w taki sposób raz, gdy w wakacje jechałem do Hiszpanii. Co prawda poprzez inną platformę - www,walutobox.pl - ale też byłem zadowolony i przed kolejnym wyjazdem też z tego skorzystam.
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #9584 przez TaPtica
Niegłupim rozwiązaniem jest też internetowy kanor Alior Banku, z którego korzystam.
Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne, dobre kursy a operacje bezprowizyjne: kantor.aliorbank.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #9578 przez Tomss
Kantory internetowe w ogóle coraz częściej doceniane przez osoby często podróżujące.

Ja polecam cinkciarz.pl - nigdy się nie zawiodłem, chyba największa tego typu firma w Polsce.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #9527 przez Sherpus Cinemus
Cześć!

Mam to szczęście, że często mogę wyjeżdżać w góry, ostatnio w Dolomity. To się łączy z wymianą pieniędzy, wiadomo, a że niedawno odkryłem kantory internetowe, to dzielę się. Korzystam z Fritz Exchange fritzexchange.pl, bardzo polecam, jest przysłowiowo szybko, tanio i pewnie, tzn. mają dobre kursy i szybko przelewają pieniądze, do tego też jakieś dobre zabezpieczenia (na stronie mają więcej info o tym). Polecam z całego serca innym górołazom i podróżnikom.

Pozdrawiam!
Ostatnia10 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.572 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com