Lotniska w Polsce i na świecie

Szwajcaria - Kolej Lodowcowa

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9994 przez Highti
Dzięki, ta stronka robi za mój serwer :) Jesli chodzi o podróże koleją, które nie należą w Szwajcarii do najtańszych to lepszej strony nie znalazłem z informacjami. Teraz poszukuje jednak alternatywnych dla koleji środków transortu. Rozumiem, że na i z Zermattu dojazd może być trudny, zaskakuje mnie jednak kłopot w znalezieniu taniego dojazdu z Włoch do St. Moritz. Mam nadzieję, że to tylko ja źle szukam i niebawem się cos znajdzie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9993 przez Albin
Ta strona może nieco pomóc.
www.swisstravelsystem.pl/strona-pass-58.html
Wszystko o kolei i biletach

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9992 przez Highti
Witam wszystkich forumowiczów, zwracam się z prośbą o porady dotyczące wypadu 3-4 dniowego do Szwajcarii i przemierzenie trasy Wrocław - St. Moritz - Zermatt - Wrocław. Dodam, że trasę St. Moritz - Zermatt chcę przebyć koleją lodowcową.
Wstępnie zaplanowałem przelot z Wrocławia do Bergamo, potem podróż zwykłą koleją do Tirano, następnie z braku jak na razie innej alternatywy podróż pociągiem Bernina Expres do St. Moritz, tam nocleg i wypad docelową koleją do Zermatt. Na górze 1-2 noclegi i powrót na lotnisko w Bergamo, skąd miałbym powrotny lot do Polski Wrocław lub Katowice.
Niestety, jak na obecną chwilę wypad wyniesie ok 2000zł, przede wszystkim przez dość drogi dojazd z lotniska Bergamo do St. Moritz i powrót z Zermatt na lotnisko. Może przebył już ktoś tą trasę i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami. W grę wchodzi również podróż samochodem do Szwajcarii, pozostawienie "gdzieś" auta i resztę przebycie pociągiem. Ta opcja jak na razie nie zbiła kosztów, co trochę komplikuje mi sytuację. Nie ukrywam, że chciałbym się zmieścić w 1500zł.
Jeśli ma ktoś jakąś wiedzę w temacie dojazdu, noclegów, itp. to bardzo prosze o podpowiedź. Z góry dzięki

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.519 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com