Rowerowe wsparcie Opolskiego Hospicjum Dziecięcego

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #13964 przez Albin
Robert Ćwikliński. Jest sportowcem oraz podróżnikiem. Dwukrotnie przeprowadził wyprawy rowerowe dla opolskich fundacji pożytku publicznego celem zbierania dla nich funduszy na najpotrzebniejsze wydatki.
Wyprawy są jedyne w swoim rodzaju – to pierwsza tego typu akcja na świecie, której celem jest zbierane są koszulki sportowe z autografami najlepszych sportowców, po czym są one licytowane. W tym roku trasa wyprawy prowadzi na Wyspy Brytyjskie (Anglia, Szkocja, Walia), co za tym idzie do najlepszych i zarazem największych klubów na świecie.

Cele wyprawy:

- wsparcie Opolskiego Hospicjum Dziecięcego;
- propagowanie pozytywnego wizerunku Polaka poza granicami Polski;
- propagowanie sportowego trybu życia;
- zebranie konkretnej wiedzy oraz życiowego doświadczenia;
- przeżycie niezapomnianej przygody;
- łamanie wizerunku kibica-bandyty.

Uczestnik wyprawy:

Robert Ćwikliński - wolontariusz, student Politechniki Opolskiej, piłkarz, kibic, działacz AZS PO.
"Nie jest to moja pierwsza wyprawa. Podczas pierwszej przejechałem 1700 km i udało mi się zebrać blisko 10 000zł dla Opolskiego Hospicjum „Betania”. Rok później, podczas drugiej akcji pokonałem 2850 km i osiągnąłem próg 15 000zł.
Akcję prowadzę z chęci pomagania potrzebującym, ale chciałbym również Państwa zaprosić do wsparcia inicjatywy w charakterze patrona medialnego."

Patronami akcji są:
wMeritum.pl, TV Republika, TVP Opole, Radio Opole, Radio Doxa, Radio Park, 24opole.pl, Nowa Trybuna Opolska, szereg stron o tematyce piłkarsko-kibicowskiej.

www.robertowisko.pl






.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.502 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com