Poznawanie Polski - Sudety i miasteczka

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1518 przez Mada77
Między 14tym a 23 sierpnia chciałabym powędrować po Sudetach i zwiedzić niektóre miasteczka Dolnego Śląska. Myślę o masywie Śnieżnika, Górach Sowich, Złotych, Bardzkich, Bystrzyckich w miarę czasu, który możesz poświęcić na wędrówkę. Jeśli chcesz przyłączyć się choć na parę dni, zapraszam na lemagique@tlen.pl . Chętnie poznam osoby z pasją do chodzenia i poznawania, otwarte na świat i ludzi, które są uczciwe i szanują czas innych. Które nie odpowiadają na ogłoszenia z powodu nudy albo po to, żeby zmienić zdanie z byle powodu i odwołać wyjazd w ostatniej chwili. Bardzo cenię słowność i wierzę, że istnieją jeszcze takie osoby, dla których ideałem nie jest poznawanie towarzystwa na wyjazdy w sieci, ale akurat nie mają z kim wyjechać na urlop w tym czasie. Jeśli lubisz wędrówkę, rozmowę i normalność i jesteś ciekawa/-y poznawania naszej pięknej PL, przyłącz się do mnie z plecakiem i dobrym humorem. Mam 33 lata, na imię Magda i jadę z Krakowa.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.564 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com