Wędrówka po górach - SIERPIEŃ 2012

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5196 przez yenna08
Planuję GSB- w sierpniu- (Troche zmodyfikowany)
:) Pozdrawiam
Iwona

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5079 przez mirka
Witam z tej strony Mirka(38latek).Co roku chodze zplecakiem bez namiotu co prawda bo za dużo na plecach.W zeszłym roku zaczynałam w Zwardoniu przez Racze,Rycerzową, granicznym niebieskim na Krawców potem do Korbielowa,Babia,Jordanów,Turbacz,Lubań i z Krościenka wróciłam.W poprzednim roku zaczynałam w Krościenk i dalej beskidem do Krynicy i schodziliśmy do Gorlic.W tym roku myślałam o podobnym terminie pogoda dopisuje.Chciałam zacząć od Ustrzyk Dolnych dojść do połonin do bacówki pod Rawkami pokręcić się po Bieszczadach i dojść do Komanczy a może dalej.Jak pozwoli kondycja, pogoda.W każdym razie plany zawsz mogą ulec zmianie.Ale lubie się włuczyć po górach z miejsca na miejce, Pozdrawiam. :

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4966 przez zkarola
Witaj!
Do sierpnia jeszcze jest trochę czasu, przypominaj :)
A wcześniej zapraszamy na:
-6 Wiosenny Zlot Podróżników na Szczelińcu (20-22 kwietnia 2012)
więcej informacji
-Największe sprzątanie Tatr w historii !! (30 CZERWCA 2012)
CZYSTE TATRY INFORMACJE

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4964 przez Bartolino
Witam!
Nazywam się Bartek, mam 33 lata. W sierpniu 2012 (pomiędzy 6. a 24.) planuje wybrać się na wędrówkę po górach z plecakiem. Chce przejść trochę km (lubię chodzić i się zmęczyć), zjeść parę konserw, wieczorem cieszyć się smakiem zwykłej herbaty, wyspać się pod namiotem (czasem odrobina luksusu w schronisku bądź w szopie na sianie też może być) oraz zrelaksować się i odżyć wśród górskiej przyrody i krajobrazów, które uwielbiam.
Szukam towarzysza/y wędrówki, który/rzy byliby chętni wybrać się razem ze mną na tego typu "wyprawę". Pasma górskiego nie zdefiniowałem, jestem otwarty na propozycje i gotowy dogadać się w tej kwestii, aczkolwiek wykluczam Beskid Śląski i Żywiecki, którymi cieszę się na co dzień. Nie wykluczam też gór za granicą, na pewno coś się znajdzie, jest wiele ciekawych miejsc.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt!
Pozdr!
B

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.484 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com