Szwecja lub Finlandia wakacje 2012

Więcej
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #5296 przez marolszowka
Witam! Jestem tegorocznym maturzystą. Poszukuję małej (2-3) grupy osób chętnych na wyjazd do Szwecji lub Finlandii do jednego z parków narodowych. Nie mam doświadczenia w tego typu wyprawach , więc byłoby super, gdyby kompan podróży miał za sobą podobne eskapady.
Najbardziej interesuje mnie Park Narodowy Padjelanta lub Park Narodowy Pyhä-Luosto (ponoć odpowiednie dla nowicjuszy). Jestem jednak otwarty na wszelkie propozycje (także te dotyczące wyjazdów nie koniecznie do parków narodowych).
Transport najprawdopodobniej samolotem, a później busami, stopem. Noclegi jak najtaniej czyli pod namiotem , domkach campingowych.
Interesuje mnie głównie fotografowanie (choć sama wyprawa również jest bardzo istotna).
Zainteresowanych proszę o wpis lub kontakt na olszewski.marcin@vp.pl
Ostatnia12 lata 2 tygodni temu edycja: marolszowka od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.727 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com