Sylwester klubowy 2014/2015 pod Zamkiem

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12267 przez BALKANDRIVER
Ja również bardzo wszystkim dziękuję, w swoim i Basi imieniu (choć Basia już się wypowiedziała) - za organizację, przygotowanie i wspaniałą atmosferę!!!
My też dawno się tak nie wybawiliśmy i poszaleliśmy, oj, działo się :)
Odrobina zdjęć: . . . . . . . . . . .

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12261 przez BeataF
Oto i obiecane zdjęcia!
. . . . .

Dawno się tak dobrze nie bawiłam i tak dużo nie śmiałam :laugh: Impreza trwała do białego rana (część grupy) siedziała do 8:00 :ohmy:
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12260 przez Basik
Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałe Towarzystwo i wspaniałą zabawę! Impreza się udała choć mój fordziel po potkaniu z moim mężem powiedział: "- no nie, jedźcie się kochani bawić - ja zostaję!" :D Było suuuper - jeszcze raz dziękuję!!!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12258 przez BeataF
Impreza była super! Chociaż wcale się na taką nie zapowiadała!
Najpierw samochód Ravena odmówił posłuszeństwa i powiedział ,że On do Korzkwi nie pojedzie! Potem mój komputer stwierdził,że On jednak nie odda muzyki przeznaczonej na imprezę ( zniknęło mi ok 6G muzyki ot tak sobie przy kopiowaniu) Ale potem już wszystko się zaczęło układać :-) I już do końca było super.

Tzn tańczył prawie każdy z każdym, integracja też niczego sobie bo na następny dzień wszyscy się znali z imienia :) Zdjęć mam niestety tylko kilka z tańca Ravena i Izy ale nie wiem do czego Oni tak wywijali!

cdn jutro :P
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12256 przez Albin
16.00 dnia pierwszego roku nowego, opuściliśmy miejsce naszej bardzo udanej zabawy. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Beaty i dla Rafała, za przygotowanie wszystkiego. 27 osób bawiło się bardzo sympatycznie. W 3 domkach i budynku obok, bawiła się kolejna grupa osób. Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę. Nowe znajomości na pewno będziemy rozwijać :laugh:
W wersji light dla zainteresowanych.....
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . śniadanie noworoczne z grilla . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12255 przez Albin
Renault Combi ale po zapakowaniu wszystkich zakupów, stał się tylko 2 osobowy :laugh:
Raven i Beata już na miejscu działają i ustawiają imprezę.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.751 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com