Zmiana terminu targów TOUR SALON

Zmiana terminu targów TOUR SALON

Oświadczenie w sprawie zmiany daty Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w 2021 roku.

 

W 2020 roku targi TOUR SALON, jako jedna z niewielu imprez o tej tematyce, odbyła się w zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie zmusza nas jednak do zrewidowania planów na rok 2021.
Mając uzasadnione obawy, że organizacja targów podróżniczych w lutym 2021 roku może być trudna, a nawet niemożliwa, na poziomie satysfakcjonującym zarówno wystawców, jak i zwiedzających, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów TOUR SALON na dni 24-26 września 2021 roku. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli na organizację naszego wydarzenia na najwyższym poziomie, a fanom podróży na komfortowe uczestnictwo.

 

tour salon Poznań

 

Choć przyjdzie nam spotkać się dopiero w drugiej połowie roku zapewniamy, że zespół targów TOUR SALON cały czas pozostaje do dyspozycji przedstawicieli regionów, obiektów turystycznych i podmiotów świadczących usługi w turystyce, zainteresowanych współpracą.
Do tej pory udało się nam z naszymi partnerami zaplanować wiele ciekawych inicjatyw, które niewątpliwie będziemy realizować we wrześniu. Jednocześnie, dodatkowe miesiące wykorzystamy, by przygotować jeszcze ciekawszy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji obejmujący spotkania z podróżnikami, prelekcje, konkursy tak, aby pobyt na TOUR SALON, zgodnie z naszym hasłem przewodnim, pozwolił odkryć smak przygody.
Przypominamy także, że cały czas trwa nasza akcja #PolskaDoPoznania, w której promujemy ciekawe, nie zawsze oczywiste, zakątki w naszym kraju. Regularnie publikowane posty prezentujące miejsca warte odwiedzenia cieszą się ogromną popularnością wśród fanów TOUR SALON. Akcję #PolskaDoPoznania kontynuujemy, bo chcemy wraz z naszymi wystawcami i partnerami pokazać, jak wiele jest do zobaczenia w naszym kraju i że nawet jednodniowy wypad może być wielką przygodą.
Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Caravaning w dobie pandemii zyskuje wielu zwolenników jako bezpieczny sposób podróżowania. Wspólne połączenie sił sprawi, że weekend 24-26 września 2021 będzie kompleksową prezentacją odpowiadającą na podróżnicze trendy. Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do zobaczenia we wrześniu!
Zespół targów TOUR SALON

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com