Air France poleci do Laponii

Air France poleci do Laponii

    Na jesień linia przygotowuje wiele ciekawych propozycji. Podróżni polecą między innymi do Rovaniemi w Laponii, na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Dżerbę, Sri Lankę i Zanzibar, a także do Tangeru, Omanu, Faro i Sewilli.

 

Warszawa, 5.08.2021 r. – Air France rozbudowuje i dostosowuje swoją ofertę do aktualnej sytuacji i ograniczonych możliwości podróżowania. Przewoźnik ujawnił dalsze plany dotyczące jesienno-zimowego harmonogramu lotów. Poza trzema zapowiedzianymi już wcześniej nowymi kierunkami - Colombo (Sri Lanka), Maskat (Oman) oraz Zanzibar (Tanzania), jesienią przewoźnik uruchomi 6 kolejnych nowych tras z wylotem z dwóch paryskich lotnisk (de Gaulle oraz Orly) i z Gwadelupy. Z punktu widzenia pasażerów z Polski (połączenia z Warszawy i Krakowa odbywają się przez lotnisko Paryż-Charles de Gaulle) na uwagę zasługują nowe loty na Teneryfę oraz do Rovaniemi (Laponia-Finlandia).

Ponadto, w nadchodzącym sezonie jesień-zima, Air France będzie nadal oferował loty na kilku nowych trasach, które rozpoczął sezonowo wiosną-latem tego roku. Są to loty (z przesiadka w Paryżu – Charles de Gaulle) do Sewilli (Hiszpania), Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie - Hiszpania), Palma de Mallorca (Baleary - Hiszpania), Tangeru (Maroko), Faro (Portugalia) i na Dżerbę (Tunezja). Linia nadal oferuje w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021, zatem loty można planować bezpiecznie, z bezpłatną możliwością zmiany rezerwacji lub zwrotu biletu.

 

Laponia 1

 

Nowe trasy od sezonu jesień-zima 2021:


Z Paryża-Charles de Gaulle:


- Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie - Hiszpania): 2 loty tygodniowo (poniedziałki i soboty) od 1 listopada 2021, samolotem Airbus A319;
- Rovaniemi (Laponia - Finlandia): do 2 lotów tygodniowo (środy i soboty) od 4 grudnia 2021 do 5 marca 2022, samolotem Airbus A319;

Z Paryża - Orly:


- Berlin i Monachium (Niemcy): codzienne loty od 31 października 2021, samolotem A318. (Loty do tych miast z lotniska Paryż - Charles de Gaulle pozostają bez zmian.)

Z Pointe-à-Pitre (Gwadelupa):


- Montreal (Kanada): 2 loty tygodniowo (wtorki i piątki) od 23 listopada 2021, samolotem Airbus A320;
- Nowy Jork (Stany Zjednoczone): 2 loty tygodniowo (środy i soboty) od 24 listopada 2021, samolotem Airbus A320.

 

Laponia 2 KLM

 

Pasażerowie Air France będą też mogli odwiedzić trzy nowe, egzotyczne kierunki (z przesiadką w Paryżu CDG) Colombo (Sri Lanka) – od 1 listopada, Zanzibar (Tanzania)
– od 18 października oraz Maskat (Oman) – od 31 października.
Ponadto, w nadchodzącym sezonie jesień-zima, Air France będzie nadal oferował loty na kilku nowych trasach w Europie i Afryce Północnej, które rozpoczął sezonowo wiosną-latem tego roku. Są to loty z Paryża (CDG) do Sewilli (Hiszpania), Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie - Hiszpania), Palma de Mallorca (Baleary - Hiszpania), Tangeru (Maroko), Faro (Portugalia) i na Dżerbę (Tunezja).


Szczegóły dotyczące powyższych lotów (rozkład, ceny) są dostępne na stronie aifrance.pl


Air France nadal oferuje w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021 r. Klienci mogą bezpłatnie zmienić swoją rezerwację lub anulować podróż i dokonać zwrotu środków. Więcej informacji na stronie linii.

Rozkład może ulec zmianie w zależności od bieżących ograniczeń podróży. Air France zaleca swoim klientom, aby przed podróżą sprawdzali aktualnie obowiązujące zasady i ograniczenia wjazdowe, w szczególności w odniesieniu do testów / szczepień na COVID.


Szczegółowe informacje o wymogach wjazdowych do poszczególnych krajów są dostępne na stronie airfrance.traveldoc.aero.*


*Aby sprawdzić wymogi wjazdowe obowiązujące podczas całej podróży, przy lotach tranzytowych przez Paryż, na stronie airfrance.traveldoc.aero należy wpisać kolejno wszystkie odcinki podróży.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com