EXIM tours z nową kampanią i konkursem z pulą nagród 50.000 zł

EXIM tours z nową kampanią i konkursem z pulą nagród 50.000 zł

EXIM tours z nową stroną w nowej, prostszej domenie exim.pl,

kampanią i konkursem z pulą nagród 50.000 zł

 

  EXIM tours uruchomił nową stronę internetową, z nową domeną exim.pl. Stronę promuje kampania w mediach oraz konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”, w którym do wygrania jest 20 nagród o łącznej wartości 50.000 zł, do wydania na urlop.

informacja prasowa

 

Nowa strona exim.pl

Nowa strona pozwala na intuicyjne wyszukiwanie ofert i łatwą rezerwację wycieczek. Do tego ma bardziej funkcjonalny design oraz łatwy do zapamiętania adres exim.pl. Została przygotowana we współpracy z doświadczonymi partnerami z czeskiego EXIM tours, którzy od lat badają i udoskonalają swój bliźniaczy serwis według najnowszych trendów i rozwiązań e-commerce. 

„Z dużą przyjemnością oddajemy w ręce klientów nową stronę exim.pl, która jest efektem naszej pasji do innowacji i dbałości o potrzeby użytkowników. Nasz polsko-czeski zespół zadbał o to, by była intuicyjna i przyjazna. To kolejny krok w kierunku rozwoju EXIMu, dywersyfikacji kanałów sprzedaży i zwiększania udziałów na polskim rynku” – powiedział Prezes Zarządu EXIM tours Polska, Marcin Małysz.

Konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”

Do korzystania z nowego serwisu exim.pl ma zachęcić konkurs Touroperatora, w którym uczestnicy mogą wygrać jedną z 20 nagród. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wejść na exim.pl i napisać dlaczego właśnie Tobie należą się wakacje? Do wygrania vouchery na wyjazdy o łącznej wartości 50.000 zł. 

 

2 x vouchery o wartości 10.000 zł 

3 x vouchery o wartości 5.000 zł

15 x voucherów o wartości 1.000 zł

 

Konkurs trwa do 30 września, a wyniki zostaną ogłoszone do 5 października 2023. Szczegóły w regulaminie konkursu na exim.pl. 

 

 

Nowy adres domeny i konkurs promuje kampania. W ostatnich miesiącach EXIM postawił na komunikację z wykorzystaniem mocnego, magentowego koloru marki. Również i tym razem widoczność kampanii wspiera ta kolorystyka. Motywem przewodnim, jest nawiązująca do memów stylistyka oraz hasło „Dlaczego należą Ci się wakacje?”, którym biuro podróży zachęca do wzięcia udziału w konkursie. 

„Chcemy przełamać pozornie nudny temat promocji nowego serwisu www przez inspirację do kreatywnego poszukiwania powodów do urlopu” mówi Marcin Tobiasz, Marketing Manager EXIM tours. „Fani Make Life Harder czy Mordoru na Domaniewskiej będą mieli pole do popisu” - dodaje. 

Kampanię będzie można zobaczyć w Internecie i cyfrowych nośnikach OOH na terenie Warszawy, które są zintegrowane z kampanią mobile. Każdy, kto zobaczy outdorową reklamę EXIMu, dostanie jej kolejne odsłony na swoim telefonie, w ramach działań remarketingowych. Kreację przygotowała agencja Must Be Loud. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy dentsu X (dentsu Polska). Touroperator mocno wykorzysta także kanały własne w szczególności media społecznościowe (Instagram, Facebook i LinkedIn). 

 

EXIM tours jest piątym największym organizatorem wyjazdów w Polsce. Co roku z usług biura korzysta ponad 200 000 osób. Posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych na rynku. Marka w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Od 2012 roku jest częścią Der Touristik Group, jednej z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. Grupa jest obecna w 16 krajach.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com