Biuro podróży Nekera organizuje pierwszy w Polsce wyjazd studyjny dla agentów biur podróży do Arabii Saudyjskiej.

Biuro podróży Nekera organizuje pierwszy w Polsce wyjazd studyjny dla agentów biur podróży do Arabii Saudyjskiej.

   Touroperator Nekera wspólnie z Saudi Tourism Authority organizuje w połowie lutego 2024 study tour do Arabii Saudyjskiej. Jest to pierwszy tego typu wyjazd w Polsce. Najlepsi partnerzy Nekery będą mieli okazję do odwiedzenia tego niesamowitego, ale wciąż mało odkrytego turystycznie kraju. Agenci turystyczni jako jedni z pierwszych branży będą mogli zobaczyć min. stolicę - Riyadh, starożytne cywilizacje pustynne w AlUla, Wadi Disah, niesamowitą architekturę w portowym mieście Dżedda, które położone jest blisko słynnej Mekki i wiele innych atrakcji, które przygotowali organizatorzy.

 

 

„Nekera już od roku organizuje wycieczki do Arabii Saudyjskiej z wylotami z Warszawy. Od czerwca 2024 będzie to lot bezpośredni realizowany z lotniska Chopina do Rijadu samolotem LOT. Połączyliśmy również 4 polskie porty lokalne: Rzeszów, Gdańsk, Wrocław i Szczecin i również stamtąd oferujemy już możliwość bezpośredniego dotarcia przez Warszawę do Arabii Saudyjskiej na 5, 8, lub 13 dni. To ciągle mało znany i nieodkryty turystycznie kraj, gdzie pustynia kontrastuje z błękitem Morza Czerwonego a tradycja współistnieje z nowoczesnością. Wierzę, że najbliższe miesiące pokażą polskim turystom zupełnie unikatowe możliwości jakie oferuje ta destynacja” – podkreśla Maciej Nykiel, prezes zarządu Nekery.

 

 

Arabia Saudyjska to kraina, która zachwyci każdego! Można sobie wyobrazić wschód słońca nad nieskończoną pustynią Ar-Rab al-Chali, spacer po historycznych uliczkach Dżeddy czy wizytę w świętym mieście Medyna. To miejsce dla ludzi chcących poznać lokalną kuchnię, zobaczyć ślady starożytnego świata, cieszyć się niekończącym latem na białych plażach, podczas snorkelingu i nurkowania w Morzu Czerwonym i odkryć zachwycającą, egzotyczną przyrodę. To kraj, gdzie doświadcza się autentycznej arabskiej kultury, jednocześnie korzystając z komfortu doskonałych, luksusowych hoteli. 

 

 

Informacja Prasowa Nekera

Warszawa, 20.12.2023

 

 

 

 

 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com