Przełomowa platforma B2B SmoothTravel: Nowa Furtka do Chin

Przełomowa platforma B2B SmoothTravel: Nowa Furtka do Chin

  AVIAREPS wraz z samorządem Szanghaju uruchamiają przełomową globalną platformę B2B "SmoothTravel" w celu rozwoju biznesu z chińskim rynkiem turystycznym.
SmoothTravel będzie pełnić rolę oficjalnej łącznika umożliwiającego nawiązanie kontaktu z chińskim rynkiem turystycznym.

 

foto Wikipedia

 

AVIAREPS, światowy lider w reprezentacji, marketingu  i komunikacji dla branży turystycznej, we współpracy z władzami Szanghaju, z przyjemnością ogłasza uruchomienie oficjalnej internetowej platformy turystycznej typu B2B dla Szanghaju, SmoothTravel. Ta innowacyjna platforma pełni rolę oficjalnego łącznika dla globalnej branży turystycznej, umożliwiając kontakt zarówno z chińskimi agencjami turystycznymi, agencjami turystycznymi online (OTAs) oraz agencjami MICE na wschodnim rynku Chin.

SmoothTravel ma na celu skutecznie połączyć międzynarodowe firmy turystyczne z rozwijającym się chińskim rynkiem turystycznym. Zapewniając wsparcie dla różnych sektorów, w tym m.in. destynacji, touroperatorów, grup hotelowych, DMC, wypożyczalni samochodów i wielu innych, platforma umożliwia poszerzenie możliwości biznesowych na chińskim rynku. 

 

 

Główne funkcje SmoothTravel:

  • Wyszukiwanie Partnerów z Chin: SmoothTravel umożliwia znalezienie nowych chińskich partnerów turystycznych. Dzięki menedżerowi dopasowania członków, użytkownicy mogą łatwo nawiązać kontakt z wysoko wykwalifikowanymi partnerami handlowymi w Chinach, spełniającymi ich indywidualne potrzeby.
  • Minimalizacja Ryzyka: SmoothTravel oferuje unikalny system gwarancji płatności, aby zminimalizować ryzyko związane z nowymi partnerami branży turystycznej w Chinach. Dodatkowo, oferowany jest również kompleksowy program ubezpieczenia turystycznego dla chińskich użytkowników, aby zredukować ryzyko w sektorze turystycznym. Ponadto, platforma zapewnia także dwujęzyczny system mediacji do rozwiązywania sporów, bez dodatkowych opłat.
  • Dane o Rynku i Preferencjach Konsumentów: SmoothTravel dysponuje najnowszymi badaniami dotyczącymi rynku turystycznego w Chinach, trendów w branży oraz preferencji konsumentów. Dane zostały zebrane dzięki różnorodnym metodom badawczym: wywiadom indywidualnym, wywiadom fokusowym, warsztatom i wizytom studyjnym.
  • Szkolenia i Wsparcie: Platforma oferuje kompleksową platformę szkoleniową, obejmującą specjalistyczne kursy. Ponadto, wszyscy użytkownicy mogą liczyć na wsparcie i promocję podczas różnorodnych wydarzeń organizowanych w Chinach.
  •   Badania Rynku: Uczestnicy mogą zlecić SmoothTravel przeprowadzenie spersonalizowanych badań    rynku turystycznego, aby zoptymalizować swoje strategie marketingowe i dostosować się do potrzeb chińskiego rynku.Edgar Lacker, CEO AVIAREPS: AVIAREPS z radością nawiązuje partnerstwo z władzami Szanghaju przy uruchomieniu SmoothTravel, oficjalnej platformy turystycznej B2B Szanghaju, wprowadzając ją na rynek turystyczny na całym świecie za pośrednictwem naszych 68 biur w 65 krajach. Z niecierpliwością oczekujemy na współpracę z władzami Szanghaju, aby uczynić SmoothTravel wszechstronnym narzędziem dla globalnej branży turystycznej, umożliwiającym dynamiczny rozwój biznesu w Chinach i wykorzystującym unikalny zestaw usług dostępnych na platformie.

Zhu Yihong, Dyrektor Centrum Jakości Rynku Turystycznego Rządu Szanghaju: Wraz
z ożywieniem rynku turystycznego w Chinach, SmoothTravel staje się kluczowym narzędziem. Platforma umożliwi chińskim agencjom turystycznym oferowanie wysokiej jakości i bezpiecznych produktów turystycznych za granicą, a także zacieśni współpracę między branżą turystyczną na całym świecie a chińskim sektorem turystycznym. Ponadto, SmoothTravel odegra istotną rolę w promowaniu świadomości ubezpieczeń turystycznych wśród chińskich konsumentów, umożliwiając im wybór dostawców wysokiej jakości usług turystycznych zarówno w Chinach, jak i za granicą. Uruchomienie SmoothTravel ma niebagatelne znaczenie i wprowadza nowe życie w rozwój branży turystycznej w Szanghaju. Władze Szanghaju są zdecydowane zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić sukces platformy i przyczynić się do dynamicznego rozwoju rynku turystycznego w Chinach. SmoothTravel jest zaprojektowane, aby zmienić sposób, w jaki globalna branża turystyczna angażuje się w rynek chiński, oferując niezrównane możliwości biznesowe i definiując nowe standardy współpracy i komunikacji.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.smoothtravel.com, skontaktuj się z najbliższym biurem AVIAREPS lub napisz e-mail do SmoothTravel na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

AVIAREPS

AVIAREPS to wiodąca światowa marka reprezentująca firmy z branży lotniczej, turystycznej i hotelowej oraz marki artykułów spożywczych i napojów. Powstała w 1994 w Niemczech z założeniem wspierania klientów w wejściu na rynki światowe. Aktualnie AVIAREPS jest obecny niemal na całym świecie, na sześciu kontynentach.

Portfolio Aviarepsu obejmuje rozległą wiedzę ekspercką w zakresie reprezentacji i sprzedaży, marketingu i komunikacji, rozwoju biznesu, rozwiązań IT i usług finansowych. Oprócz ugruntowanych już działań General Sales Agents (GSA) i marketing turystycznego AVIAREPS zapewnia ponad 250 klientom wsparcie w marketingu internetowym, reklamie, public relations, komunikacji kryzysowej, social mediach, koordynacji imprez, sprzedaży, projektowaniu stron internetowych itd.

Więcej informacji o tym, jak AVIAREPS wpływa na to, gdzie i jak podróżni dysponują swoim czasem i pieniędzmi, można znaleźć na stronie www.aviareps.com.

 

O Shanghai Government Quality Monitoring Center:

Shanghai Government Quality Monitoring Center jest częścią Szanghajskiej Administracji Kultury i Turystyki. Instytucja ta odpowiada za podnoszenie jakości oraz zadowolenia publicznego z produktów turystycznych sprzedawanych w regionie Szanghaju. Shanghai Government Quality Monitoring Center codziennie reaguje na skargi dotyczące jakości usług i jest odpowiedzialne za zbieranie danych, monitorowanie jakości produktów turystycznych oraz udzielanie wsparcia branży turystycznej. Shanghai Government Quality Monitoring Center uruchomiło SmoothTravel w celu podniesienia jakości produktów turystycznych sprzedawanych na rynku wschodnich Chin oraz umożliwienia partnerom turystycznym z całego świata rozwój biznesu w Chinach przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka biznesowego. Instytucja zapewnia udział w SmoothTravel wszystkim głównym podmiotom handlu turystycznego na wschodnich Chinach i udostępnia dwujęzyczny zespół arbitrażowy, aby zminimalizować ryzyko dla zagranicznych partnerów prowadzących działalność biznesową na rynku wschodnich Chin.

 

Informacja Prasowa 28.02.2024, Warszawa

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com