Spanish Event - największe hiszpańskie wydarzenie branżowe w 2024 roku

Spanish Event - największe hiszpańskie wydarzenie branżowe w 2024 roku

„Nekera i Turespańa" zapraszają na Spanish Event 

największe hiszpańskie wydarzenie branżowe w 2024 roku

 

 

Hiszpania jest wiodącym celem turystycznym na świecie, który wzbudza ogromne zainteresowanie w Polsce. Tylko w 2023 roku odwiedziło ją ponad 85 milionów podróżnych, wśród których Polska była jednym z głównych rynków źródłowych. Hiszpania pobiła w 2023 roku rekord liczby polskich turystów, przyjmując 1,87 miliona Polaków, co stanowi wzrost o 21,1% w porównaniu z rokiem 2022. 

 

 

Kontynuując politykę dywersyfikacji rynków źródłowych, w strategię promocji turystycznej w roku 2024 po raz kolejny wpisano Spanish Event organizowany przez touroperatora Nekera wraz z Biurem Turystyki Ambasady Hiszpanii w Warszawie (Turespaña). O randze wydarzenia świadczy udział 13 hiszpańskich regionów turystycznych, 5 sieci hotelowych oraz 1 stowarzyszenia hotelarzy.  Uroczystego otwarcia dokonają Ambasador Hiszpanii w Polsce, Jego Ekscelencja Ramiro Fernández Bachiller.

 

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 08-11.04.2024 w Warszawie i Katowicach.

Podczas eventu Turespaña przedstawi główne nowości dotyczące destynacji, jak również inne ważne i interesujące informacje dla agentów polskich biur podróży. Nekera natomiast zaprezentuje swoją szeroką ofertę produktową na lata 2024 i 2025, która obejmuje m.in.15 hiszpańskich kierunków wakacyjnych.

Wśród gości, którzy potwierdzili swój udział, znajdują się m.in. przedstawiciele regionów turystycznych, takich jak: Alicante, Andaluzja, Comunidad Valenciana, Costa Blanca, Costa Brava, Costa Calida,  Gran Canaria, La Palma, Lanzarote, Lloret de Mar, Salou, Teneryfa, Visit Benidorm i in. Podczas wydarzenia będą obecni także Sales Managerowie sieci hotelowych m.in. Climia, Iberostar, Landmar, Melia, Poseidon i in.Partnerami medialnymi w tym roku są Wasza Turystyka, Wiadomości Turystyczne i Turistico.pl, a partnerem technologicznym system rezerwacyjny MerlinX.

 

 

Agenci turystyczni, biorący udział w Spanish Event w stolicy, będą mieli również okazję zbliżyć się do słynnej hiszpańskiej gastronomii dzięki Adrianowi Stojewskiemu, znanemu polskiemu szefowi kuchni specjalizującemu się w kuchni hiszpańskiej. W ubiegłym roku Stojewski został pierwszym polskim uczestnikiem finału World Paella Cup w Walencji. 

 

 

Kolejna, tegoroczna edycja Spanish Event wpisuje się już na stałe w kalendarium ważnych wydarzeń branżowych sektora turystycznego w Polsce. Zasięg imprezy wykracza już poza polski rynek i jest szeroko komentowany również w mediach zagranicznych – powiedział prezes Nekery Maciej Nykiel.

 

 

informacja prasowa NEKERA Sp. z o.o.
www.nekera.pl

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com