Bilet Kolei Czeskich na lato

Bilet Kolei Czeskich na lato

Czeskie Koleje Państwowe (České dráhy, ČD) oferują specjalne bilety letnie, które są idealne dla podróżujących po Czechach w okresie wakacyjnym. Jednym z popularnych typów biletu jest "Jízdenka na léto" (bilet na lato). Jest to specjalny bilet umożliwiający nieograniczone podróże pociągami ČD w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia. Bilet jest ważny na wszystkie pociągi ČD, w tym szybkie pociągi (EC, IC, SC). 

 

fot. Michal Málek

 

Sprzedaż rusza 15 czerwca. Bilet można wykorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku. Cena zależy od długości jego ważności: 7-dniowy 1390 CZK normalny (242 zł) i 695 CZK (120 zł) ulgowy, 14-dniowy 1990 CZK (346 zł) normalny i 995 CZK (173 zł) ulgowy.

Zakup biletu na lato jest idealną opcją dla osób planujących intensywne zwiedzanie Czech, ponieważ pozwala na swobodne podróżowanie bez konieczności kupowania oddzielnych biletów na każdy przejazd i umożliwia spontaniczne planowanie podróży. 

Informacje i zakup biletów: www.cd.cz/en/typy-jizdenek/vnitrostatni-jizdenky/-38438  

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com