Oficjalne oświadczenie w sprawie zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Jordanią

Oficjalne oświadczenie w sprawie zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Jordanią

Pragniemy odnieść się do ostatnich wydarzeń w regionie związanych z tymczasowym zamknięciem przestrzeni powietrznej nad Jordanią.
W ramach międzynarodowych procedur bezpieczeństwa oraz w odpowiedzi na ostatni rozwój sytuacji nasze władze lotnictwa cywilnego podjęły międzynarodowe środki zapobiegawcze w celu tymczasowego zamknięcia jordańskiej przestrzeni powietrznej.
Pragniemy podkreślić, że ta kilkugodzinna decyzja została podjęta wyłącznie w trosce o bezpieczeństwo podróżnych.
Z przyjemnością informujemy, że przestrzeń powietrzna została ponownie otwarta, a działalność na wszystkich naszych lotniskach i obiektach turystycznych została wznowiona jak zwykle. Pragniemy zapewnić, że podczas tego zdarzenia nikomu na jordańskiej ziemi nic się nie stało.
Należy zauważyć, że podobne środki ostrożności podjęto również w krajach sąsiednich. Podkreśla to wspólne wysiłki władz regionalnych na rzecz priorytetowego traktowania bezpieczeństwa podróżnych i mieszkańców.

Jak zawsze Jordańska Izba Turystyki dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne i przyjemne doświadczenie wszystkim odwiedzającym nasz piękny kraj.


Oficjalne oświadczenie w sprawie tymczasowego zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Jordanią - 15.04.2024


Główny menadżer
Dr. Abdelrazak Arabiyat

https://ijordantours.com

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com