NORWEGIA w lipcu 2014 , objazdowka

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10930 przez Between continents
Proponowana data wyjazdu ( 2012 Mercedes Sprinter wersja LUX 9 os. bus ) 09.07 - 20/21.07 trasa z Krk przez Bergen wokol norweskich atrakcjii , fiordow , wodospadow , kretych gorskich drog z wspanialymi widokami !! mozna doleciec samolotem i oszczedzic znacznie czas przejazdu o 30 godzin w kazda ze stron( finansowo wyjdzie podobnie bo za prom tez sa oplaty od kazdego pasazera.. ) mozna wziac udzial w wycieczce 9 dniowej zamiast 12sto etc.dowioze na samolot etc. Cena zalezy tez od wyboru noclegow / namiot najtaniej a pogoda w lipcu temu b sprzyja :) natomiast domki drewniane drozej tz ok 20 Eu osoba za noc . Wyzywienie w restauracjach b drogo i niespecjalnie :/ ? lecz ja b dobrze znam alternatywne miejsca jak stolowki pizzerie w duzych miastach gdzie juz za 30-40 zl mozna zjesc dobrze , polecam goraco gotowanie wyzywienie w wlasnym zakresie , kupujac w sklepach spozywczych - jest tanie dobre i zdrowe ( mozna nawet jesc same ryby przez tydzien sa tak pyszne :)
W aucie bedzie butla z gazem i zaplecze do gotowania w stylu "maklowicz w podrozy " :) Cena za przejazd max 2 tys zl od osoby w zaleznosci od trasy , do tego ok 1 tys zl za oplaty drogowe podzielone na osoby , samolot lub prom z Polski ,promy w Norwegii, noclegi ( namiot ) czasem domki . Do tego wyzywienie wiec kalkulujac 3500 > za 12 dni wszytko i z wyzywieniem ,a za 9 dni odpowiednio mniej . Nocujac w domkach codziennie wyjdzie natomiast okolo 4 tys. i taka jest realna kwota za wszytko z wyzywieniem.

Biura podrozy nie oferuja wiele ciekawych opcjii , duze autobusy nie moga poprostu wszedzie wjezdzac lub nie chca ze wzg na b wysokie oplaty ! Biura b uwazaja na koszty i oszczedzaja tak aby autobus nie wjezdzal wiele na promy czy do tuneli - najczeciej skupiajac sie na oslo i drodze E16 , lub E6 oferujac noclegi w 3-4 os pokojach ,w autobusie 50 osob , mnostwo ukrytych kosztow a ceny bez wyzywienia i tak wyzsze od mojej oferty ( przyklady podam , linki etc. ) prosze sprawdzac oferty biur czytajac szczegolowo (..)

NIE jestem tour operatorem ale mam duza wiedze nt , posiadam licencje na wyk Miedzynarodowego przewozu osob , oferuje "wynajem busa ze mna jako kierowca przewodnikiem " pomagam zorganizowac rzeczy np noclegi - pracowalem w Norwegii kilka lat jezdzac duza ciezarowka i dzieki temu poznalem dosc dobrze ten kraj .
Czy ktos jest wstepnie zainteresowany ? zapytania ? ZAPRASZAM Lukasz

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.399 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com