Bałkański Sylwester, 7 dni :)

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12067 przez BalkanFan
Wyjazd do serca Zachodnich Bałkanów czyli Sarajewa. W planie także Budapeszt, Banja Luka, Mostar, Pocitelj.
W załączniku nasza propozycja programu wycieczki.

Więcej info na: www.pociagnabalkany.pl
Na hasło "klub podróżników" otrzymujecie 10% zniżki :)

Kim jesteśmy i skąd taki pomysł ?
Przez kilka lat mieszkałem na Bałkanach, gdzie pracowałem zarówno w organizacjach pokojowych, strukturach pozarządowych oraz później w dużych biurach podróży. Gościłem w tzw 'międzyczasie' wielu polskich 'backpackerów', którzy za nic mieli komercyjną papkę biur i zwiedzali Bałkany na własną rękę. Wspólnym mianownikiem turystów i podróżników, których udało mi się zabrać czy chociaż pokierować w ciekawe, mało popularne miejsce lub pomóc 'ogarnąć' nieco z tych bałkańskich komplikacji etnicznych, była ogromna wdzięczność i przekonanie mnie, że tego typu doświadczenia są bezcenne i dzięki takiej asyście zyskali dużo więcej niż podczas zorganizowanych podróży z biurami i więcej niż podczas samotnych, nieco "jałowych" tułaczek z przewodnikiem w ręku.
Dlatego powstał "Pociąg na Bałkany" - inicjatywa, która ma na celu podzielenie się pasją w duchu dobrej zabawy i odkrywanie przed Wami prawdziwych Bałkanów. W formie o tyle zorganizowanej, że stanowimy podmiot prawny i przedstawiamy gotową ofertę wycieczki wraz z ubezpieczeniem, i o tyle indywidualną, że jedziecie z ludźmi, którzy pokażą Wam wszystko to co warto zobaczyć, powiedzą jeszcze drugie tyle a wszystko podparte jest zawsze solidną wiedzą i doświadczeniami nabytymi podczas życia na Bałkanach, a nie frazesami o "bałkańskim kotle" wyczytanymi z lektur uzupełniających na filologii czy lekturach uzupełniających po kursach dla pilotów.
Zapraszamy do prawdziwej bałkańskiej przygody.
www.pociagnabalkany.pl
www.facebook.com/PociagNaBalkany
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.455 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com