Izrael 22.12.2010-2.01.2011

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #1808 przez luc4s
Jeżeli masz nadal syryjskie pieczątki w paszporcie, to trochę się będziesz musieć tłumaczyć na granicy.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #1807 przez sand12
Witam

W terminie 22 grudzień-2 styczeń wybieram sie do Izraela,wyjazd niskobudżetowy,Izrael nie jest tani ale sądze że można zrobić fajny wyjazd za przyzwoite pieniądze
szacowane koszty:
przelot do 1500 pln,teraz są promocje np www.lataj.pl z Warszawy lub z Krakowa można polecieć za 1400 pln,kombinacja LOT+AUSTRIAN,przyzwoite godziny przylotu i wylotu tzn nie w środku nocy ,biletu jeszcze nie mam ale obserwuje ceny .
spanie w hostelach:łóżko w dormie za ok 12-18 euro
jedzenie na ulicy
transport publiczny
bilety wstępu wyjda przy ustalaniu trasy,która jest do dogadania,ja obstawiam Jerozlime,Betlejem,Nazareth,Morze Martwe,Tiberias,Tel Aviv itp
sądze że w kieszeń trzeba wziążć ok 500-550 euro

Szukam osób z doświadczeniem podróżniczym,otwartych,chcących poznać dane miejsca,ludzi,nie potrzebujących wygód,

o sobie:kobitka,34 lata,z zawodu stomatolog,pochodze z Sandomierza,a obecnie mieszkam w Krakowie,
doświadczenie podróżnicze:Turcja,Jordania,Syria,Maroko,Libia,Tunezja,Egipt,Portugalia,Włochy,Chiny,Gruzja-właśnie wróciłam,byłam drugi raz i było super,
może ktoś będzie chciał dołączyć ?

kontakt sand12@wp.pl

pozdrawiam Magda

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.564 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com