Wiosna w himalajskich dolinach - zapraszam

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #2469 przez
Wiosna w himalajskich dolinach - zapraszam do uczestnictwa
Annapurna Base Camp & Ganesh Himal ( kwiecień / maj 2011 )

Tegoroczną wiosnę spędzam w moich ulubionych Himalajach. Wybieram się tam na dwie łatwe wędrówki górskie. Pierwsza z nich to znana mi już bardzo dobrze trasa do południowej bazy Annapurny. Drugą odsłoną mojego wyjazdu będzie odwiedzenie rejonu siedmiotysięcznych szczytów Ganesh Himal. Jak do tej pory ta część Himalajów jest mi nieznana , więc tym bardziej mnie kusi. Trekking do południowej bazy Annapurna jest idealnym wyjazdem dla osób będących pierwszy raz w Nepalu i Himalajach. Na trasie treku nie ma szczególnych trudności technicznych więc wcześniejsze doświadczenie w górach wysokich nie jest wymagane. Druga trasa penetruje głęboko w mało znaną grupę górską Ganesh Himal. Znajdują sie tam cztery siedmiotysięczniki oraz wiele szczytów sześciotysięcznych. Najwyższym szczytem tego rejonu jest Ganesh I - 7406 m. Trasa trekkingu nie jest trudna. Rejon ten jest słabo zagospodarowany turystycznie , więc dociera do niego mało turystów. To czyni z tego trekkingu atrakcyjny cel globtroterski. Do mojej himalajskiej wycieczki można dołączyć - więcej informacji na - markoblondi@poczta.onet.pl

Więcej o tej propozycji możecie poczytac w linku
www.marek.bytom.pl/wiosnanepal2011.html
Ostatnia13 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.455 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com